20 bin TL iş, ofis laptop önerisi

Bütçe
20000
@Spiral158 @soon
Eğer satıcıya güvenebilir iseniz 24k ya bu laptop bir nimet. Çok uzun pil süresi verir ve ikinizin de bütün işlerini yapabilecek hatta artacak güçte bir işlemciye sahip. Ama fiyatı bana fazla uygun geldi satıcıdan iyice emin olun derim.

Bu makalede pil ömrü ile ilgili bazı değerler
Full HD bir videoyu da 12.5 saat boyunca
5 dakika şarj ederek 3.5 saat ofis kullanımı sağlayabilir, 45 dakika içinde de bataryanın yüzde 50’sini doldurabilirsiniz.
Macbooklar ile yarışır seviyede hatta bazen geçebilir.

Thinkbook alın geçin o zaman ancak ben probook öneririm kesinlikle.
ProBook'un hangi modeli acaba, atabilirseniz bir inceleyeyim.

Ama fiyatı bana fazla uygun geldi satıcıdan iyice emin olun derim.
Satıcı hakkında hiçbir bilgi bulamadım, hiç değerlendirmesi yok. N11'de sahte ürünler gibi çok fazla dolandırıcılık olduğu için güvenemedim ben de.

Son düzenleme:
Hocam bütçeyi 30kya çekip almışken iyi bir şey almaya karar verdim. Bu bütçeyle neler önerebilirsiniz @Coderman128 @Milton Sirotta @Senyör Kesada

Huawei kuponu 750 lira indirim yapıyor sepette 1300 lira değerinde çanta da hediyeç

Oyun bilgisayarı alternatifi

Bataryası 60Wh gözüküyor bana biraz az geldi açıkcası.

14 inch almayı düşünmüyorum ve bir de bu ve altındaki önerideki işlemci benim ihtiyacımın çok üzerinde kalıyor.
Oyun bilgisayarı alternatifi
Gaming laptop alternatiflerine aslında sıcak bakıyorum ama taşınabilirliği ve şarj konusu halen benim için önemli.
Hp victus güzel gözüküyor açıkcası 70Wh bataryası fena değil. Siz ne dersiniz? Sadece biraz ağır kalıyor o konuda çekincelerim var. Daha mobil bir cihaz öneriniz varsa hepsine açığım.
Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı