20 bin TL laptop önerisi

Bütçe
20 bin lira

Hipokratus

Centipat
Daha fazla  

Arkadaşlar merhaba ilk kez Gaming laptop alacağım oynayacağım oyunlar FIFA, NBA 2K ve CS gibi.

Her şeyi en üst ayarda çatır çatır oynatsın derdim yok, ısınma makul seviyede olsun, bataryası oyun dışı normal kullanımda iyi dayansın, kaliteli, sağlam ve fazla sorun çıkartmasın amacım.
Siz olsanız hangisini alırsınız? Bütçem 20.

Arkadaşlar merhaba ilk kez Gaming laptop alacağım oynayacağım oyunlar FIFA, NBA 2K ve CS gibi.

Her şeyi en üst ayarda çatır çatır oynatsın derdim yok, ısınma makul seviyede olsun, bataryası oyun dışı normal kullanımda iyi dayansın, kaliteli, sağlam ve fazla sorun çıkartmasın amacım.
Siz olsanız hangisini alırsınız? Bütçem 20.
RTX 3050 Laptoplarda çok başarısız. HP Victus daha iyi bir seçenek gibi duruyor.

Hocam victus lar kalite olarak iyi değil yazmış bazıları , ekran sallanma da yazmışlar ama ben onun sıkıntı olduğunu sanmıyorum pek. Hp marka olarak pişman eder mi
İstediğin bir marka laptop yaz ve arat kesinlikle onu almayın şu kusuru var diyen onlarca mesaj göreceksin. Bir kaç marka var onlar dışında ben hiç birine kulak asmıyorum. Bende de Dell G15 5511 laptop var, almadan önce araştırdım bir sürü şey yazılmıştı. 1.5 yıldır kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok. Bir adet 1 TB SSD daha ekledim mutlu mesut yaşıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı