20 bin TL sistem önerisi

Bütçe
20 000

Kmzaz10

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben öğrenciyim 20.000 TL bütçem var ve kendime bilgisayar almak istiyorum. Bütçeme bu bilgisayar dahil değil bunu da ya satarım ya da kardeşime vereceğim o yüzden pek dahil etmek istemiyorum bütçeye bunu. Babam bunu 1 bilemedim 2 sene önce 7000 TL'ye satın almıştı sistemi:

İşlemci: Intel(R) Core (tm) i3-10110u CPU @ 2.10GHz 2.59 GHz
RAM: 12 GB
Ekran kartı: dahili ekran kartı "Intel UHD Graphics" (620 falan değil direkt bu şekilde.)
SSD: 512 GB
DirectX 12 bulunuyor diye hatırlıyorum.

Aynı zamanda laptop bir bilgisayar yani kasa falan yok. Bu bilgileri de size vermemin sebebi, eğer önereceğiniz sistem biraz daha pahalıysa elimde olan bu bilgisayarı satabilecek olmam size de ne kadar daha ayrıyeten bütçem olduğunu göstermek istedim.
Sadede gelecek olursak elimde 20 bin TL ile uygun fiyatlı performanslı bir bilgisayar toplamak ama bunu fiyat performans anlamında yapabilmek için yazıyorum. Çünkü sırf marka diye bir ekran kartına 10k bayılmak istemem aynı performansa daha düşük fiyatlı bir sistem biliyorsanız bana yardım ederseniz memnun kalırım. Biraz uzun oldu yazdıklarım ama kendimi zora sokmak istemiyorum aynı zamanda o kadar paramda yok, eğer bulabilirseniz memnun kalırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazır istiyorsan hocam unlost X eco gibi sistemler var stokta varsa hala satılıyorsa bakabilrsin.
Unlostun YouTube'deki videolarından da hangi oyunda kaç FPS verir nasıl bir sistemdir falan diye bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı