20 bin TL telefon tavsiyesi

Bütçe
20000 TL
S21 FE kullananlar bataryasının çok kötü olduğunu belirtiyor. 20000 TL verip Exynos işlemci almak bence mantıksız. FE serisi kısıtlanmış özellikli cihazlardan oluşur. Bu yüzden S serisi denemez.

Son düzenleme:
GT2 Pro iyi telefon ama markası Realme olduğu için biraz şüphe uyandırıyor. S23 FE ise Exynos işlemci kullanıyor keşke Snapdragon'lu olanı satılsaydı.

GT2 Pro premium cihaz.
S23fedeki Exynos işlemci bildiğim kadarıyla Snapdragon işlemciden versiyondan daha iyi.
İkisini de istemezsen S22 olabilir. (bataryası zayıf biraz)

O zaman telefonsuz kalamam diyorsan S21 FE (S20 FE'nin bir üst modeli) al. Ama birkaç gün telefonsuz da yaşarım diyorsan A02'yi sat (tabii sağlamsa) ya da ikisini de sat. 20000 TL bütçeye A02'yi sattıktan sonra aldığın parayı üstüne koy S23 FE al. Samsung telefonlar uzun ömürlüdür. Aslında IPhone'da önerirdim ama pili uzun gitmediği için öneremiyorum.

Öğrenci onayı birkaç güne gelecekmiş ondan idareten Migros'tan A34 aldım. Onay gelince kuzenime 800 TL ucuza satacağım. S21 FE ile yoluma devam edeceğim muhtemel ya da A34'ü beğenirsem yanına bir tablet alırım. Defter olarak kullanıyorum benimki yaşlandı.

Öğrenci onayı birkaç güne gelecekmiş ondan idareten Migros'tan A34 aldım. Onay gelince kuzenime 800 TL ucuza satacağım. S21 FE ile yoluma devam edeceğim muhtemel ya da A34'ü beğenirsem yanına bir tablet alırım. Defter olarak kullanıyorum benimki yaşlandı.
Keşke 2.el S20 FE alsaydın idareten yada aktif olarak ama zaten onay çıkınca S21 FE alacaksın. İdareten de olsa A34 bile fazlasıyla iş görür. Hayırlı olsun. Güle güle kullan. Olayı bir daha yaşamaman dileğiyle.

Ben olsam S22'ye karar verirdim ama S21 FE'de gayet iş görür.

Son düzenleme:
Keşke 2.el S20 FE alsaydın idareten ya da aktif olarak ama zaten onay çıkınca S21 FE alacaksın. İdareten de olsa A34 bile fazlasıyla iş görür. Hayırlı olsun. Güle güle kullan. Olayı bir daha yaşamaman dileğiyle.

Ben olsam S22'ye karar verirdim ama S21 FE'de gayet iş görür.

Hocam, S22 bütçe olarak açık kalıyor bir tık. Bir de S21 FE indirim ile kulaklık falan da veriyor. Aşırı mantıklı geldi. Kulaklığı satarım, kapalı kutu. Note 8 Pro'yu da tamir ettirip yedeğe koyacağım. Bir de A34 almamın sebebi kuzenim muhtemel ikinci el malı almazdı benden. Ben de sordum A34 olur mu, olur dedi.

Ayrıca sizlere uyarım olsun: Telefonunuzu kaybederseniz ilk kendiniz arayın. Ben A34 ile konuma baktım. 1 sokak ötemde Cevahirlilerin kaldığı apartmanda ama polis giremiyor. Telefon orada ama alamıyorum resmen. Polis de bana üstüne soğuk bir su iç dedi. Artık muhtemelen markete falan giderken A02'ye yedek SIM aldım onunla gideceğim. Giderse de o gitsin diye.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı