20 bin TL telefon tavsiyesi

GhettoBeatZ

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, büyük cebe zor sığan telefonlar beni yoruyor bu bağlamda sizden tavsiyeler bekliyorum. İkinci el olabilir, bütçeyi aşabilir. Telefondan beklentilerim; küçük, kamerası iyi, ısınma sorunu olmayan ve şarj değerlerinin iyi olması. Sosyal medya kullanmıyorum. Oyun oynamıyorum. Bahsettiğim kriterleri karşılasın yeterli benim için, aklımda iPhone 12 mini var. Fakat hala karar veremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, büyük cebe zor sığan telefonlar beni yoruyor bu bağlamda sizden tavsiyeler bekliyorum. İkinci el olabilir, bütçeyi aşabilir. Telefondan beklentilerim; küçük, kamerası iyi, ısınma sorunu olmayan ve şarj değerlerinin iyi olması. Sosyal medya kullanmıyorum. Oyun oynamıyorum. Bahsettiğim kriterleri karşılasın yeterli benim için, aklımda iPhone 12 mini var. Fakat hala karar veremedim.

iPhone 12 Standart veya S22'ye bütçe zorlayın.

Hocam iPhone 12 Mini sizin için iyi olabilir ama kendisi 30.000 TL civarlarında. İkinci elde alınabilir bence o cihazlar 23-24.000'e bulabilirseniz. Android'de biliyorsunuz çok küçük telefonlar yok maalesef. S22 o bütçede güzel bir telefon.

Bütçe artarsa S23 artmaz derseniz S22.

Geri
Yukarı