20 bin TL yayın ve kurgu için laptop önerisi

Bütçe
20000
Makaleler
3
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
SSD
Merhaba, eşim için alacağım. Daha önce 55.000 TL verip Acer Predator Helios Neo almıştım fakat ne oyun oynadı ne bir şey yaptı, öylece kaldı, ben de sattım. Şimdi de günlük işler ve OBS üzerinden bazı kayıtlar alabileceği, CapCut ile falan basit kurgular yapabileceği bir laptop alacağız. Telefonundan PUBG Mobile oynuyor ve bunu kayda almak istiyor. Gerekli cihazları bağlayıp kayıt alacak sonra da kurgulayacak. Onun haricinde oyun falan oynama ihtimali yok gibi bir şey. İnternette gezer bazen takılır en fazla bu. Bunları yaparken çile çektirmeyecek bir laptop almak istiyoruz. Çok da bir bütçemiz yok. 20 bin civarı az mı kalır onu da bilmiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Eğer uygunsa Vatan Bilgisayar'da olan bir şey olursa daha iyi olur bayrama kalmadan gidip almak istiyoruz bayramda video koymak istiyoruz çünkü. Tabii çok fiyat farkı varsa daha uygun yerden alırım.

Birde en önemlisi Apple laptop ile bunlar yapılabilir mi?

Son düzenleme:
Acaba M1 işlemcili bir MacBook Air alsam OBS kaydı veya yayın yapmada sorun olur mu? Kurgu telefondan bile yapar çok basit zaten yaptığı şeyler.

Geri
Yukarı