20 bin TL'ye monitör, klavye, fare, kulaklık, hoparlör ve mouse pad önerisi

MaeviN

Femtopat
20 bin TL'yi 1-2 bin geçebilirim.
İsteklerim: Öncelikle tüm donanımlar aynı marka olursa göz zevki ve kullanım açısından kolay olacağı için çok sevinirim.
-2 monitör: Birisi FPS oyun odaklı 144 Hz 1 ms IPS 21-23 inç, diğeri ise daha çok film ve hikaye oyunları için yüksek inç ve çözünürlüklü (Hangi paneli önerirseniz, 144 Hz.).
-Klavye: Oyun odaklı, %75, red-brown Switch.
-Fare: Oyun odaklı, hafif, küçük ebatlarda, sağı solu tuşlarla dolu olmazsa güzel olur.
-Kulaklık: Oyun odaklı, uzun kullanıma uygun, 7.1.
-Hoparlör: Bas gibi ses ayarlarına uygun, film ve müzik odaklı.
-(Ekstra) Mouse pad: 90x40 veya 80x40, kablolu RGB'li.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hoparlör bilemiyorum.
Bunu alt kısıma,
Bunu üst kısıma koyabilirsiniz oyunlar için. Çokça para kalıyor, Seçenek bol bol olduğu için böyle koydum. İstersen 240hz alırsın. İkinci ekran olarak alternatif atılabilir. Umarım doğru anlamışımdır. Klavye yerine, Epomaker ürünlerine bakabilirsin.
Aynı marka ekipmanlar için,
Kafam biraz karıştı ama olsun.

Hoparlör bilemiyorum.
Bunu alt kısma,
Bunu üst kısma koyabilirsiniz oyunlar için. Çokça para kalıyor, Seçenek bol bol olduğu için böyle koydum. İstersen 240Hz alırsın. İkinci ekran olarak alternatif atılabilir. Umarım doğru anlamışımdır. Klavye yerine, Epomaker ürünlerine bakabilirsin.

Hoparlör olarak Z333 güzel olur.

Hoparlör bilemiyorum.
Bunu alt kısıma,
Bunu üst kısıma koyabilirsiniz oyunlar için. Çokça para kalıyor, Seçenek bol bol olduğu için böyle koydum. İstersen 240hz alırsın. İkinci ekran olarak alternatif atılabilir. Umarım doğru anlamışımdır. Klavye yerine, Epomaker ürünlerine bakabilirsin.
Hoparlör olarak şu yeterli.

Onun haricinde öneriler harika, ben de öneririm.

Aslında bütçesi el veriyorsa olabilir ( monitör dışında ) monitörü her marka yapamıyor mouse yapan marka mouse padideüretiyor genelde.
Monitörü de dahil etmiş. Her markanın farklı kalitede ürettiği mallar var. Bütçe de yetmez sanırım öyle bir fantaziye.

Hoparlör olarak şu yeterli.

Onun haricinde öneriler harika, ben de öneririm.
Şu klavye 3k civarı değil miydi?

Geri
Yukarı