Monitör, mouse, kulaklık, klavye ve mouse pad önerisi

Bütçe
4.800TL

wTheORDER

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba yukarıda yazdığım gibi mouse+klavye+monitör+mouse pad+kulaklık arıyorum şimdiden teşekkür ederim.

Ben de mouse arıyorum ama çok rekabetçi değilimdir. Mouseun iyi olması yeteneği arttırır mı bilmem ama ara sıra cs go oynarım. 2005'de 750f lazer sensör mouse almıştım bir kere. Çok memnundum bir daha öyle mouse bulamadım. Cetvelle tutum çizgi çizince dümdüz çizerdi. Sonradan kablosuz olsun dedim logitceh m560 almıştım. Yavaş hareket ettirince yüzeyin tırtıklarını hissediyorsun tırtık tırtık çiziyor. Aynı çizgi üstünden sürekli gitmiyor ileri geri yapınca.

Bir de hafif hareket ettirince algılamıyor, after efffect gibi timeline olan yerlerde milimetrik düzeyde sağa sola hareket ettireceğim zaman ufak hareketlerde sapıtıyor.

Legion laptop sahibiyim. Onuna uyumlu olsun diye legion m300 'mü alsam fiyatı da uygun dedim ama sensörü pixart 3325 miş. 8000dpi diyor fakat benim için hız değil yüzey tarama kalitesi de önemli. Abartı fiyat olmayan hassas ne önerirsiniz ?

Ben de mouse arıyorum ama çok rekabetçi değilimdir. Mouseun iyi olması yeteneği arttırır mı bilmem ama ara sıra CS:GO oynarım. 2005'de 750F lazer sensör mouse almıştım bir kere. Çok memnundum bir daha öyle mouse bulamadım. Cetvelle tutum çizgi çizince dümdüz çizerdi. Sonradan kablosuz olsun dedim logitceh M560 almıştım. Yavaş hareket ettirince yüzeyin tırtıklarını hissediyorsun tırtık tırtık çiziyor. Aynı çizgi üstünden sürekli gitmiyor ileri geri yapınca.

Bir de hafif hareket ettirince algılamıyor, after efffect gibi timeline olan yerlerde milimetrik düzeyde sağa sola hareket ettireceğim zaman ufak hareketlerde sapıtıyor.

Legion laptop sahibiyim. Onuna uyumlu olsun diye Legion M300 'mü alsam fiyatı da uygun dedim ama sensörü pixart 3325 miş. 8000DPI diyor fakat benim için hız değil yüzey tarama kalitesi de önemli. Abartı fiyat olmayan hassas ne önerirsiniz?

Konu açman gerek burada benim açtığım konuda tavsiye istemen yanlış kendi konunu aç.

Yeni konular

Geri
Yukarı