20 bin TL'ye sistem önerisi

RX7600 hayal kırıklığı bir kart 4060 ile karşılaştırmak saçma, 4060 FPS değerleri daha iyi. Hemde attığım kasadaki işlemci ve parça kalitesi daha iyi.

Öyle bir olay yok nereden duydun bu bilgiyi? Kendim 7600 kullanıyorum ve 4060a denk bir kart hatta bazı oyunlarda DLSS ve FSR açık olmadan 4-5 FPS daha çok bile alıyor. 4060'in tek güzelliği DLSS avantajı 7600'la aralarında hem 2-3 bin TL oluyor genelde o yüzden düşük bütçede 7600 çok iyi bir kart.

Öyle bir olay yok nereden duydun bu bilgiyi? Kendim 7600 kullanıyorum ve 4060a denk bir kart hatta bazı oyunlarda DLSS ve FSR açık olmadan 4-5 FPS daha çok bile alıyor. 4060'in tek güzelliği DLSS avantajı 7600'la aralarında hem 2-3 bin TL oluyor genelde o yüzden düşük bütçede 7600 çok iyi bir kart.

Onu diyorum zaten eski serilere baktığınızda RX6600 kas gücü muadililerinden üstün bir kartti aynı zamanda fiyat avantajı vardı ama 7600 öyle değil bazı oyunlarda 4060 ile aynı değerlerde bazılarında geri kalıyor bir de üstüne DLSS avantajı var gerisini sen düşün nesi çok iyi bir kart sence? Bu fiyata tercih etmek saçmalık.

Onu diyorum zaten eski serilere baktığınızda RX6600 kas gücü muadililerinden üstün bir kartti aynı zamanda fiyat avantajı vardı ama 7600 öyle değil bazı oyunlarda 4060 ile aynı değerlerde bazılarında geri kalıyor bir de üstüne DLSS avantajı var gerisini sen düşün nesi çok iyi bir kart sence? Bu fiyata tercih etmek saçmalık.

Bu fiyata zaten saçmalık ben 9 bin civarına alınırsa mantıklı diyorum yoksa bu arkadaşın attığı sistem 4060'li varken alınmaz.

Bu fiyata zaten saçmalık ben 9 bin civarına alınırsa mantıklı diyorum yoksa bu arkadaşın attığı sistem 4060'li varken alınmaz.

Hocam arada 2K var bilemiyorum zaten forumda 8-9k bütçede genelde 2.ele yönlendiriyoruz insanlari.

Hocam çok güzel sistem bu fiyata zor bulunur yani tam bir 1080p canavarı diyebilirim

İndirimli bir ürün değil o yüzden hazır sistemler kategorisinde rehber başlığıyla açtım.

Dostum bu bütçede 4060 ve AM5 kombinasyonu bulamazsın ikincisi bu bir rehber. Kasa almıyorum, kasayı tanıtıyorum. Gördüğüm gibi.

Yazıya ve başlığa bakmadan bir şeyler yazmışsınız ama boş olmuş.

Rehber yazısı nerede göremiyorum?
Videoda dediği gibi "en F/P 4060 sistem" yani diğerlerine oranla indirimli ve daha iyi?
Başlığa bakan normal bir insan öneri istediğini düşünecektir ve böyle şeyler yazması normal. İndirim köşesine açarsan daha çok insan haberdar olur ve almaya çalışır.
Düşünmeden yazmıssın.

Rehber yazısı nerede göremiyorum?
Videoda dediği gibi "en F/P 4060 sistem" yani diğerlerine oranla indirimli ve daha iyi?
Başlığa bakan normal bir insan öneri istediğini düşünecektir ve böyle şeyler yazması normal. İndirim köşesine açarsan daha çok insan haberdar olur ve almaya çalışır.
Düşünmeden yazmıssın.

Hocam haklısınız fakat 21k normal fiyatı olduğu için bu kategoride açtım zaten yanlış kategori olsa modlar düzeltirdi bu arada rehber diye ön ek eklemiştim fakat modlar kaldırmış.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı