Giyim 20 çift bilek boy çorap 80 TL

Hocam fazla kaale alma bence her yazılanı. Başlıktaki ürün üzerinde puma veya Adidas logosu olsa "hayatımda giydiğim en güzel çorap, 10 numara" diyecekler tipler ahkam kesiyor. Ürün fiyatına göre gayet iyi.

Giydim çorabın içinden ayağım gözüküyor. Pamuk değil terletir. Kaliteli bir ürün değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargom geldi, içerisinden başlıkta da belirtildiği üzere 20 çift çorap çıktı.

Pamuk oranı vs hakkında konuda çok fazla tartışma dönmüş, anlam veremedim. %69 pamuk oranlı LCW çorapların çifti 15 TL iken %81 pamuk oranlı 4 TL'lik çoraba çok laf dönmüş. Hem ucuz olsun hem kaliteli olsun arayışındaki insanlara hiçbir şeyi beğendiremeyiz maalesef ki.

Bence gayet kullanışlı bu çoraplar. 4 TL'ye daha iyi çorap bulan varsa linkini atsın oradan da alalım.

@seyfu37 Ürün nasılsa onu anlatıyorum diğer alacak arkadaşlar dikkatli olsun diye.

Ürünün kalitesi 45-46 numara ayakkabı giyiyorum.:
WhatsApp Image 2022-09-18 at 6.59.53 PM.jpeg

Dandik ürünü mü övek birader ne anlatıyorsun? Ürün neyse onu söylüyoruz, hoşuna gitmediyse aksini kanıtla.

Ben 20 çift'i 50 TL'ye aldım.
Gelince kalitesini belirtirim.
(Not: Kampnaya devam ediyor.)
Siyahlardan bahsediyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-09-18-19-40-36-603_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2022-09-18-19-40-36-603_trendyol.com.jpg
    63,4 KB · Görüntüleme: 74
Arkadaşlar ben bu çoraplardan aldım ama keşke almaz olaydım. Nasıl bir maddeden yapıldıysa ayaklarımı peynirli Doritos gibi kokutuyordu. Berbat çoraplar. Alıp paranıza yazık etmeyin. Ben hepsini kaldırdım, parasını verdim adam akıllı yeni bambu çorap aldım. Bu çorapları kesinlikle almayın, aldırmayın. İyi çoraplara vereceğiniz para ayak kokunuz ile rezil olmanızdan değerli değil.

Arkadaşlar ben bu çoraplardan aldım ama keşke almaz olaydım. Nasıl bir maddeden yapıldıysa ayaklarımı peynirli Doritos gibi kokutuyordu. Berbat çoraplar. Alıp paranıza yazık etmeyin. Ben hepsini kaldırdım, parasını verdim adam akıllı yeni bambu çorap aldım. Bu çorapları kesinlikle almayın, aldırmayın. İyi çoraplara vereceğiniz para ayak kokunuz ile rezil olmanızdan değerli değil.
Valla iyiki iptal etmişim dedim bu yorumu görünce.

Gerçekten pamuk değil galiba. Ayaklarım asla kokmaz benim bile ayaklarımı kokuttu. Evin içinde gündelik giyip çıkarıyorum artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı