Battlefield™ 2042 80 TL

Elbette ilerleyen süreçte ücretsiz olabilir ama o vakit beklemek istemiyorum. Keza Battlefield serilerinin hepsi mevcutken bunu ayrı tutmak istemiyorum uyguna düşmüşken hele. Oyunla ilgili söylenenler ortada fakındayım. Birde yükleyip biz görelim. Ne kaybederiz. Bu oyuna göre çokta uçuk bir fiyat değil nasılsa?
Hocam botlar ile online bir oyun oynamak istiyorsanız alabilirsiniz

Battlefield 5'e yatırım yapmak daha mantıklı şu aşamada. Battlefield 5'e döndü insanlar.
BF V ayrı bir keyifli hocam onu zaten aktif oynuyorum. Ara ara BF I'de keza. (2042) Bu oyunu hem kütüphanemde olmasını ve oyun içini merak etmiştim. Fiyat olarakda makul olunca.(Sorunlu olabilir o ayrı mesele)

BF V ayrı bir keyifli hocam onu zaten aktif oynuyorum. Ara ara BF I'de keza. (2042) Bu oyunu hem kütüphanemde olmasını ve oyun içini merak etmiştim. Fiyat olarakda makul olunca.(Sorunlu olabilir o ayrı mesele)
2042 toparlanamaz bu saatten sonra. Dice, Battlefield serisine olan güveni tazelemek için çok ama çok büyük hamleler yapmalı. Bad Company 3 gelirse şahane olur.

Oyunun optimizasyonu çöp. Kütüphanede dursun diyorsan bile ilerde fiyatı daha da düşer.
Battlefield oyunlarının bu fiyatın altında henüz görmedim. Ancak aradan çok uzun bir süre geçecek ki. Misal Battlefield: Bad Company 2 gibi anca.

Ben de almayı düşünüyorum. İlk aldığım zaman R5 2600 ve RTX 2060 ile 60 FPS alamıyordum, ama alasım var doğrusu. Eğer düzgün performans alamazsam iade ederim. Ayrıca bence yaza doğru adam olur bu oyun, zamanında BF 4 de aynı sorunları yaşamış.

İlk oynadığım zaman helikopterde adamlar dışarıda gözüküyordu ve RTX2060 ile Full ayarda arada drop giriyordu, ben oyunu gerçekten beğendim, silah çeşitliliği ve mekanikleri çok iyi değil tabii ki, alınır mı peki? Bence hayır.

Yeni konular

Geri
Yukarı