20 FPS ile oyun oynanır mı?

MotoCBR

Hectopat
Makaleler
8
Konuyu yanlış kategoriye açmış olabilirim modertörler düzeltsin.
Sizce 720P'ya da 768p 20 FPS ile oyun oynanır mı? Benim gözlemlerime göre 20 FPS ile 30 FPS arasında çok fark göremedim.
Not: CS:GO ve Valorant gibi FPS oyunlardan bahsetmiyorum o oyunlar zaten 20 FPS oynanmaz. GTA 5 gibi açık dünya oyunlarından bahsediyorum.

Sizce 720P'ya da 768p 20 FPS ile oyun oynanır mı? Benim gözlemlerime göre 20 FPS ile 30 FPS arasında çok fark göremedim.
Not: CS:GO ve Valorant gibi FPS oyunlardan bahsetmiyorum o oyunlar zaten 20 FPS oynanmaz. GTA 5 gibi açık dünya oyunlarından bahsediyorum.
Bence oynanmaz.

Bana göre oynanmaz. 24 FPS altı çok belli ediyor. Benim için en alt sınır 30 FPS'dir.

Oynanmaz

Biraz daha zorlayıp 30 FPS sabitlerseniz gamepad ile güzel bir deneyim olacağını düşünüyorum.

Benim pc de oynanıyor fakat eğer akışı yüksek bir oyun oynadıysam (+40fps) gözünle ufak takılmaları farkediyorsun. Spiderman new Amsterdam 20 35 fps oynayarak bitirdim. Ve şunuda ekliyim oyunda sonlara yaklaşırken laptopu temizlemek aklıma geldi. Termal macun yeniliği ve tozlardan arınınca 35 fps den aşağı düşmedi. Çoğu bölüm 50 fpslerde oynadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı