20 GB internet oyun için yeterli mi ?

Adem UYSAL

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Aydın Merkez
Daha fazla  
Meslek
PC EDİTÖR- Personel
Merhabalar. TTNET kullanıcısıyım, ama hiç memnun değilim. Defalarca arıza kaydı açtırmama rağmen hala bir gelişme yok. Vodafone kullanıcısıyım ve bulunduğum yer 3G kapsama alanın da. Kendi mobil internet'im ile 10 mgbt'e kadar Download, 3 mgbt Uploduat ve Ping seviyesi 100'ün üzerine nadiren çıkıyor.
İnternet'i kapattırıp Vodafone vınn almayı planlıyorum. Kotalarına baktım aylık 25 GB 90 TL gibi bir fiyatla satılıyor. Normal kendi internetim de 2 mgbt hız'a aylık ödediğim para 53+14
Sizce geçiş yapsam mantıklı mı ? Battlefield 4 gibi oyunlar da kullanıcam sadece bunu.
Veya önerebileceğiniz başka bir internet kampanyası var mı ?

Uydu net tavsiye edenler var oldukça memnun olan kullanıcılar var fakat ben yine TTNET taraftarıyım sorunun kaynağını bulup çözerlerse problem kökten hallolur 1 seneye yaklaştı daha 1 kez netten düştüğümü hatırlamıyorum keza iş yerinde fiber kullanıyoruz ve sorunsuz çalışıyor.

Benim alt yapım ile sıkıntılar varmış Telekom'a gidip işlemleri yaptırmayı planlıyorum ama Vınn almayı da düşünmüyor değilim.

Uydunet'in alt yapısı ne durum da peki ?
Eğer oda Türk telekom'un alt yapısını kullanıyorsa gene sıkıntı. Zaten bildiğim kadarıyla tüm internet sağlayıcıları Türk telekom alt yapısına bağlı.

Uydunet'in alt yapısı ne durum da peki ?
Eğer oda Türk telekom'un alt yapısını kullanıyorsa gene sıkıntı. Zaten bildiğim kadarıyla tüm internet sağlayıcıları Türk telekom alt yapısına bağlı.
Bence sen sorunu çözdürtmeye odaklan başka şansın yok gibi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı