20 günde %3'lük dilime girilebilir mi?

Özel okul olduğu için biraz fazla yoruyorlar.Sabah deneme oluyoruz öğle arasından sonra 2 ders işleyip son 3 ders soru çözüyoruz. Üstüne evde de çalışınca biraz fazla oluyor
Takmayın kafaya, düzgün okul mevcut değil ülkede.
Deneme olduktan sonra çıkabilirsiniz. Tabii yanlış yaptığınız soruları sormanız çok önemli, okulunuzun tam olarak nasıl işlediğini bilmiyorum. Mutlaka öğretmenlerinize sormalısınız sorularınızı.

Takmayın kafaya, düzgün okul mevcut değil ülkede.
Deneme olduktan sonra çıkabilirsiniz. Tabii yanlış yaptığınız soruları sormanız çok önemli, okulunuzun tam olarak nasıl işlediğini bilmiyorum. Mutlaka öğretmenlerinize sormalısınız sorularınızı.
Samsun'da yaşıyorum okul Atakum'da ben İlkadım'da oturuyorum denemeden sonra çıkmam biraz imkansız yoksa okulda bile durmam eve gider akşama kadar çalışırım.

Samsun'da yaşıyorum okul Atakum'da ben İlkadım'da oturuyorum denemeden sonra çıkmam biraz imkansız yoksa okulda bile durmam eve gider akşama kadar çalışırım.
Denemeleri okuldan talep edip okula hiç gitmemeyi de düşünebilirsiniz. Birçok yayın evi sorularını çözümlü bir şekilde paylaşmakta.

Başlıkta olduğu gibi LGS'de hedefim %3'lük dilime girmek. Çok çalışma isteğim yok tek motivasyonum Almanya'daki teyzem ile anlaşma yaptık fen lisesi kazanırsam PC toplayacağını söyledi anca bunu aklıma getirerek masanın başına oturabiliyorum. Deneme netlerim şu şekilde:

Türkçe: 18-19 (sınava göre 20 de oluyor)
İnkılap: 9-10
Din: 10.
İngilizce: 10.
Matematik: 15.
Fen: 19-20

(Bazı sınavlar çöküş oluyor Türkçe 16 fen 16 matematik 13 gibi)

Şu zamana kadar çok sıkarak çalışmadım ona rağmen deneme netlerimin iyi olduğunu düşünüyorum. Sizce şu 20 gün sıksam en kötü %3.27 dilimlik fen lisesini alır mıyım?

Cevaplarınız için teşekkürler.

İnkilap ve matematiğe biraz daha çalışarak guzel bir yere gidebilirsin.

Başlıkta olduğu gibi LGS'de hedefim %3'lük dilime girmek. Çok çalışma isteğim yok tek motivasyonum Almanya'daki teyzem ile anlaşma yaptık fen lisesi kazanırsam PC toplayacağını söyledi anca bunu aklıma getirerek masanın başına oturabiliyorum. Deneme netlerim şu şekilde:

Türkçe: 18-19 (sınava göre 20 de oluyor)
İnkılap: 9-10
Din: 10.
İngilizce: 10.
Matematik: 15.
Fen: 19-20

(Bazı sınavlar çöküş oluyor Türkçe 16 fen 16 matematik 13 gibi)

Şu zamana kadar çok sıkarak çalışmadım ona rağmen deneme netlerimin iyi olduğunu düşünüyorum. Sizce şu 20 gün sıksam en kötü %3.27 dilimlik fen lisesini alır mıyım?

Cevaplarınız için teşekkürler.

Ben 2 yıl önce girdim bu sonuçları ben alsaydım belki şu an Google'ı bile satın alabilirdim :D işin şakası netlerin aşırı güzel bence ayrıca liselerin verdiği dilimler geçen yıla ait oluyor (sınavın zorluğuna göre de değişir) yani siz bu netler ile devam edin zaten muhtelemen %3'e rahat girersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı