Satılık %20 indirimli Steam oyunları

Konu güncel arkadaşlar, 380 TL bakiyem var toplam şu anda. Almak istediğiniz oyunlar için Discord üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Son düzenleme:
Parayı gönderdiğim gibi hediyeyi ulaştırdı, hızlı ve güvenilir. Teşekkürler.

Hocam üzümünü ye bağını sorma derler ama neden hesabınıza bakiye yükleyip yükleyip sonra yüzde 20 ucuza satıyorsunuz?

Hocam üzümünü ye bağını sorma derler ama neden hesabınıza bakiye yükleyip yükleyip sonra yüzde 20 ucuza satıyorsunuz?
Hesabıma bakiye yükleyip mi satıyorum sence? Beni CC yapmakla falan suçluyorsun sanırım ama o işlerle alakam yok. Alakam olsa bu kadar küçük meblağlarda satış yapıp sinek avlamam zaten. Skin, kart, kasa vb. satarak kazandığım bakiyeyi gerçek paraya dönüştürmek için indirimli olarak satış yapıyorum.

Hesabıma bakiye yükleyip mi satıyorum sence? Beni CC yapmakla falan suçluyorsun sanırım ama o işlerle alakam yok. Alakam olsa bu kadar küçük meblağlarda satış yapıp sinek avlamam zaten. Skin, kart, kasa vb. satarak kazandığım bakiyeyi gerçek paraya dönüştürmek için indirimli olarak satış yapıyorum.

Yok hocam siz beni yanlış anladınız aklımdan geçmedi CC sadece merak ettim.

Arkadaşlar birkaç satış işlemi daha oldu, bu sırada birkaç kişiye daha satış yaptım. Şu anda hesabımda toplam 206 TL var.

Güvenli ve hızlı şekilde gerçekleştirdik. 😁
Screenshot_2023-02-16-15-45-09-106.jpeg

Geri
Yukarı