Steam 20 Kasım'dan sonra Steam puan dükkanı karşılığı ne olur?

bdrhncagriozdmrr

Hectopat
Daha fazla  
1TL = 3 puan veriyor.
Şimdi dolar geldiğinde 1 dolar kaç puan olur? Bana 75-80 gibi geliyor.
Yabancılarda 1 dolara 100 puan veriyormuş bizde de aynı olur mu?

Hocam bir kasım gelsinde tek derdimiz puan olsun. Kendi fikrim ise sizin fikriniz gibi daha düşük olur diye düşünüyorum.

Vallahi hocam aklımda birçok soru var. Eğer Steam'ın şart koştuğu 60 dolarlık oyunu 27ye alıyorsak yine aynı hesap oluyor fakat firmalar kabul etmeyip 60 dolardan verirse asıl o zaman patlarız. Yani ilk dediğim şey oluyorsa hiç oyun almamıza bile gerek yok.

1 Dolara 100 puan ile 1 TL'ye 3 puan aynı şeye tekabül ediyor zaten.

1698356694531.png

Dolar 33'ten alınırsa öyle oluyor.

Hocam puan olayını bilmiyorum ama dolar olayı bence iyi oldu shitcoin gibi bir şey olmuştu TL zaten yabancılarda 50 dolarlık olan oyunu biz 25 dolara alacağız gibi Beyaz Kurt videosunda herşeyi açıklıyor.

Büyük ihtimalde 80-100 arası yapacaklar. Gidip de 84'ten 100e yuvarlamamazlık yapmazlar umarım. 1 puanın bile hesabını yapıyor pinti Steam.

Hocam puan olayını bilmiyorum ama dolar olayı bence iyi oldu shitcoin gibi bir şey olmuştu TL zaten yabancılarda 50 dolarlık olan oyunu biz 25 dolara alacağız gibi Beyaz Kurt videosunda her şeyi açıklıyor.

Evet hocam vallahi öyle olursa hiç kafamıza takmamıza bile gerek yok ama burada firmaların bu fiyata uyup uymayacağı belli mi ondan emin değilim.

Geri
Yukarı