20 Mbit Tarifede 8 Mbit Hız Almak

Passenger

Hectopat
Daha fazla  
20 Mbit tarifem var ve bana 8Mbit hız veriyorlar. BTK aracılığı ile şikayette bulundum. Sonra internet sağlayıcım benimle iletişime geçti. Hızınızı en fazla 16 Mbit verebilirim dedi. Bend e tamam 8Mbit'ten iyidir en azından dedim fakat; 16 Mbit yapınca hat değerlerimin daha da kötü olduğunu söyledi. Ev telefonunda da parazit oldu. 121'e arıza kaydı açmamı söyledi. Onu da yaptım binaya kadar gelen kabloda bir sorun olmadığını daire içi tesisattan olabilir dediler. Onu da CAT5-E ile yeniden kablo çektirdim. Şimdi internet sağlayıcım beni yarın arayacak ve tekrar deneyeceğiz. Resimdeki hat değerlerim sizce nasıl? 16Mbit alabilir miyim

upload_2017-11-20_21-2-13.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne demek en fazla 16 Mbit verebilirim? 20 Mbit senin hakkındır. Para ödüyorsun. Bence BİMER'e şikayette bulun.

16 verdiği anda çok sık İnternetin kopar. 12 mb bence kurtarır. Ayrıca hiçbir firma şu kadar hız verincem demez. Mesela 16mb kadar der. Yani şebekenin desteklediği hıza kadar. 12 yaptır hızını.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı