Çözüldü 20 Mbps İnternet Hızı Saniyede Kaç MB İndirir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

amoureux

Hectopat
Yer
Washington, FBI headquarters
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hız Testi.png

20 MBPS gösterilen internet hızım saniyede kaç MB indirir?

Çözüm
İndirme yaptığın kaynağın server'ına bağlı tamamen. Steam'den atıyorum 5 mb ile indirirken başka bir kaynaktan 1-2 mb ile indirebilirsin.
Bu doğru değil, 16 Mbps internetim var ve Autodesk'in uygulamalarını onun downloader sistemi ile yüklerken saniyede 7MB indirdiği oluyor. İlginç ama böyle oluyor.
O yazıya bakmayın. Mega sunucusu önce önbelleğe aldığı veriyi sonradan yazmaya başladığında 20 mb/sn görüyorum. Ona ne diyeceksiniz. Online anlık gösterge 2.3 mb/sn'dir. Gerisi yalan.
Kısacası geniş bandı daha fazla genişletemezsiniz. Dolmuş şişeye daha fazla su doldurabilir misiniz?

O yazıya bakmayın. Mega sunucusu önce önbelleğe aldığı veriyi sonradan yazmaya başladığında 20 mb/sn görüyorum. Ona ne diyeceksiniz? Online anlık gösterge 2.3 mb/sn'dir. Gerisi yalan.
Kısacası geniş bandı daha fazla genişletemezsiniz. Dolmuş şişeye daha fazla su doldurabilir misiniz?

Çok düz mantık bu, normalde 700kb/s ile download yapan bir internet ile 10 GB'lık programı 2-3 saate indiriyorum bu da mı algı oyunu?

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı