20 sorudan 3 soruyu boş bırakmak

O zaman tavsiye istemeyeceksin saçma bir konu için.
Kime göre neye göre saçma? Kardeşimiz belli ki küçük ve ne yapacağını bilmiyor. Madem saçma buluyorsun konuya girmezsin. Saçma bulduğun konu için hayatından dakikalar harcamak emin ol daha saçma. Bunu eleştirmek sana düşmez.

En büyük derdiniz bu olsun. Ben 5 net zar zor yapıyorum.

Kime göre neye göre saçma? Kardeşimiz belli ki küçük ve ne yapacağını bilmiyor. Madem saçma buluyorsun konuya girmezsin. Saçma bulduğun konu için hayatından dakikalar harcamak emin ol daha saçma. Bunu eleştirmek sana düşmez.

Evet, küçüğüm :/ Amacım hava atmak değil sadece sormak alt üstü bir deneme olduğunuda biliyorum. Bununla hava nasıl atılsın:

Bak 100 aldım denemeden:

Aman yarabbim ne yaparım ben daha nasıl alamam:

Diye bir diyalog geçecek sanki:

Ön yargılı olmayın.

Ailenizin kızacağını sanmam.
Kızarlarsa sizden çok büyük beklentileri vardır.
(7.sınıfım bu arada.)

3 boş için kimsenin ailesi kızmaz.
Hala aynı şeyi yapıyorsun. Kendi fikirlerini eğer başkalarına empoze etmeye çalışıyorsan içinde tut. Kimse senin fikirlerin ile yaşamak zorunda değil. Daha doğrusu kimse senin düşündüğün gibi değil. Fikrini sadece beyan et ama kesin yargılara varma. Ne aileler var, ne psikopatlıklar var. Belli ki tecrübesizsin bi kardeşimizsin. İnsanları yargılama ve konudan çık dostum bence. Yardımın dokunmuyor bari insanlara zararın da dokunmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı