Çözüldü 20 TL klavye önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
6
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Platoon PL-477 marka modeli olan ( Yanlış hatırlamıyorsam. ) klavyem bilgisayarımın azizliğine uğradı. Bilgisayar klavyemi bozdu. Yedek klavye kullanıyorum ve kafayı yiyeceğim. Boşluk tuşuna yumruk atmam gerekebiliyor. Pek bir bütçem yok. O yüzden en iyi F/P klavyelerinizi bekliyorum. Belki 10-15 TL daha arttırabilirim bütçeyi. Hepsiburada olursa daha iyi olur ama diğer sitelere de açığım. Az kalsın mouse de bozulacaktı şu an zar zor çalışıyor. :/ Neyse hepinize iyi günler. :D

Sana Logitech G103 önerirdim ama fiyatları uçmuş gitmiş. A4Tech'in ürünlerinin çok uzun süre dayandığını duydum. KM-720 modelini tavsiye edebilirim. Hiç kullanmadım ama büyük ihtimalle pişman olmazsın.

Hocam siz buradaki marka fanboylarina bakmayın. Herkes Logitech alacak diye bir kural yok. Oyun için alıyorsanız, ben 60 liraya Everest Gx9 almıştım onu önerebilirim. Oyun için almayacaksaniz, o paraya alacağınız herhangi bir klavye işinizi görür diye düşünüyorum.

Hocam siz buradaki marka fanboylarina bakmayın. Herkes Logitech alacak diye bir kural yok. Oyun için alıyorsanız, ben 60 liraya Everest Gx9 almıştım onu önerebilirim. Oyun için almayacaksaniz, o paraya alacağınız herhangi bir klavye işinizi görür diye düşünüyorum.
Hem oyun hem sosyal medya diyebilirim. Tigoes K5 düşünüyorum. Aslında A101'de satılan RGB klavye gibi bir klavye bulsam almayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı