20 TL'ye hangi oyun alınabilir?

Yaz indirimlerinde indirime girerse almayı düşündüğüm oyunlar var ama şu an sınav okul iş güç yokken yeni ve fiyatı iyi bir şey oynamak istiyorum da. Spec Ops'un da çok övgüsünü duydum birazdan incelemeleri okur bu yorumları da göze alarak bir şeye karar veririm.

Ben oynarken sevmiştim Spec Ops'u ama 8 saat bir oynanış süresi var 9 TL'ye alınabilecek en iyilerinden.

Ben oynarken sevmiştim Spec Ops'u ama 8 saat bir oynanış süresi var 9 TL'ye alınabilecek en iyilerinden.

9 TL'ye 8 saat dolu ve eğlenceli bir oynanış sunuyorsa oldukça iyi yorumları falan da güzel.
Bilgin olsun indirimlerde genelde 5,5 TL'ye düşüyor Ryse.
Az önce 4 TL gibi bir şeydi ama sanırım bitmiş indirimi teması ilgimi çekiyor ama indirimde almayı düşünüyorum.

Alabilirsin zaten ucuz 4 TL. Dene gitsin dostum ne olacak.

İstek listeme ekledim indirimde denerim.

Hocam indirimdeyken oynanmalı bence severek vakit geçirirsiniz oyunun seveni de var sevmeyeni de var ama 9 TL'ye bence alınacak güzel oyunlardan.

Stalker bundle paket ve Spec Ops arasında kararsız kaldım videolarını falan izleyip birini seçeceğim.

Tarzı falan güzelmiş ama hikayeli bir şeyler arıyorum daha çok.

Metro serisini oynayıp ağzımın suyu aka aka stalker satın aldım. Sonuç oyun aşırı derecede eski ve sıkıyor 2 saat geçmeden iade ettim.
Ryse son of Rome çok hoşuma gitmişti oynarken tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı