20 TL'ye USB Type-C to USB-A Çevirici Önerisi

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba. USB Type-C'yi USB Type-A'ya çevirecek, kaliteli ve gerçekten ucuz 10-20 TL'lik bir adaptör önerir misiniz? Sonunda kendi ev stüdyomu kuruyorum. sE Electronics V7 Vokal mikrofon, Audient iD14 MKII ses kartı, yüksek kaliteli XLR kablosu, Lastvoice NB39 mikrofon tripodu + pop filter seti ve Audio Technica ATH-M20x stüdyo monitör kulaklık siparişi verdim. 4000 TL'lik bir ses kayıt stüdyosu kuracağım evime anlayacağınız. Bu Audient iD14 MKII ses kartıyla birlikte verilen kablonun iki ucuda USB Type-C ve benim bilgisayarda USB Type-C girişi olmadığından, dönüştürücüye ihtiyacım var. Çok yeni bir ses kartı olduğu için, sorun çıkarmayacak bir dönüştürücü arıyorum. Kaliteli olmalı.

Arkadaşlar acil kaliteli bir USB Type-C'den USB Type-A (En az USB 3.0 destekli) dönüştürücü gerekiyor. İnternette birkaç tane küçük aparatlardan buldum fakat çok fazla şikayet vardı. Neden bilmiyorum.
Şu ürüne baktım ama beğenenide var, beğenmeyinide... Alfais 4223 Usb 3.0 To Type C 3.1 Şarj Çevirici Dönüştürücü Adaptör : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Birde bu var Alfais 4429 USB 3.0 to Type C 3.1 Şarj Data Çevirici Dönüştürücü Adaptör : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Ayrıca ben 2150 TL'lik ses kartı almıştım. Audient iD14 MKII. Bu ses kartının kendi kablosu var fakat iki ucuda USB Type-C. Yani kaliteli bir aparat şart. Ayrıca ses kartım USB 3.0 standardındadır. 2021 Model çok yeni bir kart edindim. O yüzden uygun fiyatlı ve iyi bir dönüştürücü gerekli. Çok acil...

Geri
Yukarı