20 yıllık müstakil eve altyapı almak

abdilcan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle Manisa'da müstakil bir evde oturuyorum. Bu pandemi döneminde internet lazım fakat altyapı yok, yan komşudan Wi-Fi ile bağlanıyorduk fakat derslerde kopma yaşanıyor. Bu yüzden sormak istedim, altyapı alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncellikle müstekil sitede oturuyorsan sitede dilekçe yazıp imza toplayıp. Telekom'un ilçe müdürlüğüne gidiceksin. Fiber getirmek zor bir şey değil. Ben tek başvuruda fibere kavuştum az kaldı. Ve ya Superbox gibi mobil internetlere yönelebilirsin. Ya da uydu internetlere başka çare kalmıyor.

Arkadaşlar öncelikle Manisa'da müstakil bir evde oturuyorum. Bu pandemi döneminde internet lazım fakat altyapı yok, yan komşudan Wi-Fi ile bağlanıyorduk fakat derslerde kopma yaşanıyor. Bu yüzden sormak istedim, altyapı alabilir miyim?
Altyapı satın alınmaz. ISS'ler tarafından belirlenen bölge ve mahallelere belirlenen zamanlarda döşenir.

Nasıl yani yıllarca internetsiz oturdunuz ve şimdimi başvuru yapmak aklınıza geldi, yan komşuya acıyorum, ne yalan söyliyim yan komşu olsam internetin i'sini koklatmazdım.

Nasıl yani yıllarca internetsiz oturdunuz ve şimdimi başvuru yapmak aklınıza geldi, yan komşuya acıyorum, ne yalan söyliyim yan komşu olsam internetin i'sini koklatmazdım
yeni taşındık bu eve dedemlerin eski evi hem yan komşuya para verdik
Geçici çözüm olarak Superbox ve türevleri alabilirsin. Binaya internet için ISS ile görüşmeniz gerek.
ev eski olduğundan şüphe ediyorum döşerlermi diye
Öncellikle müstekil sitede oturuyorsan sitede dilekçe yazıp imza toplayıp. Telekom'un ilçe müdürlüğüne gidiceksin. Fiber getirmek zor bir şey değil. Ben tek başvuruda fibere kavuştum az kaldı. Ve ya Superbox gibi mobil internetlere yönelebilirsin. Ya da uydu internetlere başka çare kalmıyor.
tek ev site değil

Son düzenleme:
Evet, elbette alabilirsiniz. Biz köyümüzdeki müstakil eve internet alabildiysek, eminim ki siz de alabilirsiniz.
Ben konuyu yanlış anlamışım, altyapı yok kısmını okumamışım. 😐

Son düzenleme:

Geri
Yukarı