Müstakil eve fiber çektirme

DarkNight321

Decipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
İyi Sosyaller. Aklımda olan bir soru var. Yakın zamanda mahallemize VDSL geldi memnunumda şu anda kullanıyorum. Fakat ileriki bir dönemde fiber altyapısı gelirse, evimiz müstakil eve çekerler mi acaba ya da bizim bir ücret ödememize gerek var mı?

İyi sosyaller. Aklımda olan bir soru var. Yakın zamanda mahallemize VDSL geldi memnunumda şu anda kullanıyorum. Fakat ileriki bir dönemde fiber altyapısı gelirse, evimiz müstakil eve çekerler mi acaba ya da bizim bir ücret ödememize gerek var mı?

Kendileri çekerse ücret ödemenize gerek yok ama siz arayıp ben illa çektirmek istiyorum derseniz ücret ödemeniz gerekir.

Fiberin sokağa gelmesi gerek geldiği zaman çekerler ücrete tabii değildir. Emin ol bloklu apartman dairelerinden önce olur nedeni bizim gibiler diğerlerini ikna etmek için kırk takla atıyoruz yine de olmuyor.

Fiberin sokağa gelmesi gerek geldiği zaman çekerler ücrete tabii değildir. Emin ol bloklu apartman dairelerinden önce olur nedeni bizim gibiler diğerlerini ikna etmek için kırk takla atıyoruz yine de olmuyor.

Bilemedim bazıları kazanç sağlayamazlar ondan çekmezler gibi saçma şeyler söyledi.

Yakın zamanda VDSL geldiyse ve hız kapasiteniz yüksekse uzun bir süre fiber getirmezler diye düşünüyorum.
Genelde yeni kurulan sitelere öncelik verilir düzenli bütçe toplantılarında.

VDSL geliceğini 2 yıl önce falan söylediler ardından mahallelere fiber gelecek diye aradı hatta 1-2 oparetör.

@DarkNight321 Paket vs. satmak için aradılarsa iş emri çıkmış demektir zaten hocam, sokağa kadar getirip bırakmazlar merak etmeyin; evinize kadar çekerler f/o kabloyu.
Herhangi bir Switch-MDU falan da koymadıkları için artık hızlandırdılar altyapı işlemlerini galiba. Şimdi sadece patch panel koyup fiber kıllarını ek yapıp -fusion işlemi- bitiriyorlar işi.

@DarkNight321 paket vs. satmak için aradılarsa iş emri çıkmış demektir zaten hocam, sokağa kadar getirip bırakmazlar merak etmeyin; evinize kadar çekerler f/o kabloyu.

Vodafone aradı paket için evet fiber geliceğini söyledi zaten Vodafone kullanıyorduk. Sonradan paket yenilediğimiz halde yenilememişiniz diyip 600 TL gibi bir ceza çıkarınca karşımıza TurkNet'e geçtim.

Kazanç ömürlük en az şu an 10 yıllık hesaplanır daha da iyisi çıkana kadar ondan merak etmeyin sokağa girerse eve isterseniz gelir bizde kapı önünde alamıyorum eve bloklu apartman olunca.

Geri
Yukarı