200.000-280.000 TL araba önerisi

HacıArda

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar bütçem başlıkta One uygun aklımdaki arabalar;
Peugeot 3008.
Jeep grender (adını tam bilmiyorum)
Skoda super b
Toyota 1.8 hybrid.
Subraru XV.
Aklınızda başka arabalar var mı?
Yoksa önerileriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 200.000TL ile 280.000TL arasında olduça fazla uçurum var.

200.000TL YE 2016 1.4DSG JETTA bakabilirsiniz.
3008 iç dış tasarım muazzam söylenecek söz yok.
Toyota 1.8Hybridler mantıklı değil.
Subaru desen Türkiyede piyasasaı yok.
Superb mantıklı geniş konforlu kaliteli F/P aracı.

Merhabalar bütçem başlıkta One uygun aklımdaki arabalar;
Peugeot 3008.
Jeep grender (adını tam bilmiyorum)
Skoda super b
Toyota 1.8 hybrid.
Subraru XV.
Aklınızda başka arabalar var mı?
Yoksa önerileriniz nedir?

3008 tanıdığım birinde var yeni aldı 3 ay önce falan joyistik ve cam tavan opsiyon eklettirdi yani bayağı güzel direksiyonu biraz küçük kadran gorünmesi için bir önceki modelde öyle bir sıkıntı vardı diğer arabaları bilmiyorum sadece tanıdığımda oldugu için soyledim bagajı yeterli 5 kisi kullanıyorlar tatile giderken falan arka lambalar çok güzel duruyor multi medya falan var dijital ekran dolu paket gibi boşu bile benim düşüncem bir cam tavan eklettir çünkü o arabayla arkada uzun yol yaptık bende vardım ve arkayı aşırı ferahlatıyor ve cidden otomobilin içi değişiyor.

Yeni bir araba buldum Ford kuga 2018 Titanium cam tavan+fanusu var.
255bin TL 5500TL hasar var cam tavandan dolayı 110.binde
Aracın linki:Ford / Kuga / 1.5 TDCI / Titanium / 2017*FORD KUGA*1.5 TDCİ TİTANİUM*POWERSHFTOTOMATİK VİTES*CAM TAV sahibinden.comda - 900169941

Ford kugo güzeldir ama Türkiye'de ikinci el almak bana mantıksız geliyor adam sadece boya var diyor bir baktırıyorsun ağır hasarlı bana kalırsa sıfır 3008.
Ford kugo güzeldir ama Türkiye'de ikinci el almak bana mantıksız geliyor adam sadece boya var diyor bir baktırıyorsun ağır hasarlı bana kalırsa sıfır 3008.
Ama tabi sizin tercihiniz ben sadece gördüklerimden yola çıkarak söyledim

Hepinize pardon diyorum ben peugout 3008 active falan boş pakaet almayı düşünmüyorum aldığım arabadan para arttırıp BTC mdx doge artık hangisi olçursa almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı