3000-2000 TL gamepad önerisi

Daha fazla  
Merhaba,
3000 ile 2000 TL arasında bütçem var PC için gamepad arıyorum.
DualSense almayı düşünüyordum fakat PC için 3.parti yazılmlarla uğraşmak istemediğim için vazgeçtim ve Steam hariç doğru düzgün destek veren platformda yok.
Bu yüzden bende Xbox kontrolcülerine baktım onlarda o fiyat için yavan özellik sunuyor gibi geldi biraz tabii sizler daha iyibilirsiniz.
Araştırmam sonucunda.

-8BitDo Ultimate Bluetooth (Nintendo için üretildiği için şüpheliyim ve ergosu nasıl bilmiyorum)
-Razer Wolverine V2 chorama.
-Gulikit kingkong 2 Pro veya KK3Max (can sungur öve öve bitiremedi)
-MSI GC30 v2.
-GameSir T4 khalid.
-ASUS raikiri kablolu.

Daha iyi tavsiyeleriniz varsa yazabilirnizi fiyatta esneme payı olabilir önereceğiniz güzel ürün olursa.
Öte yandan gamepad için bu kadar para saçmak doğru mu bilmiyorum.

İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer Wolverine V2 Chroma o fiyata bulunması zor, ancak bulabiliyorsanız listedeki tüm kontrolcülerden iyidir. Ancak kablosunun çıkabiliyor olması sizi yanıltmasın. Kablosuz çalışmaz.

-8BitDo Ultimate Bluetooth alınabilir ama o paralar bence verilmez. Resmi lisansı yok ve nintendo tuş dizilimine sahip
-Gulikit kingkong 2 Pro denemedim ancak bu da nintendo tuş dizilimi görünüyor. KK3Max da denemedim, ama can sungur övüyorsa çok da ciddiye almaya gerek yok, kol övebilecek teknik donanıma sahip biri değil.
-MSI GC30 v2 uzak durunuz, MSI'ın falan yapacağı iş değil bunlar.
-GameSir T4 khalid bir başka çöp marka, bu paralar verilmez.
-ASUS raikiri kablolu bu işe daha yeni girdi, yazılımı ile yapılabilecek şeylerin sınırı yok, çok iyi. Ancak armory crate'e mecbur bırakıyor olması çok kötü.

Merhaba,
3000 ile 2000 TL arasında bütçem var PC için gamepad arıyorum.
DualSense almayı düşünüyordum fakat PC için 3.parti yazılmlarla uğraşmak istemediğim için vazgeçtim ve Steam hariç doğru düzgün destek veren platformda yok.
Bu yüzden bende Xbox kontrolcülerine baktım onlarda o fiyat için yavan özellik sunuyor gibi geldi biraz tabii sizler daha iyibilirsiniz.
Araştırmam sonucunda.

-8BitDo Ultimate Bluetooth (Nintendo için üretildiği için şüpheliyim ve ergosu nasıl bilmiyorum)
-Razer Wolverine V2 chorama.
-Gulikit kingkong 2 Pro veya KK3Max (can sungur öve öve bitiremedi)
-MSI GC30 v2.
-GameSir T4 khalid.
-ASUS raikiri kablolu.

Daha iyi tavsiyeleriniz varsa yazabilirnizi fiyatta esneme payı olabilir önereceğiniz güzel ürün olursa.
Öte yandan gamepad için bu kadar para saçmak doğru mu bilmiyorum.

İyi sosyaller.

Razer Wolverine V2 chorama varsa o fiyata, onu al.

Onun dışında;

Yeni konular

Geri
Yukarı