200 000 TL dizel ve otomatik araba önerisi

Hibrit dusunmez misiniz? Daha tasarruflu olabilir. Corolla gibi. Yeni nesil corolla ciddi anlamda kendini asmis durumda.
SuperB de olabilir, cok yakisikli. En begendigim sedanlardan.

Hibrit dusunmez misiniz? Daha tasarruflu olabilir. Corolla gibi. Yeni nesil corolla ciddi anlamda kendini asmis durumda.
SuperB de olabilir, cok yakisikli. En begendigim sedanlardan.
Toyota pek hoşuma gitmiyor açıkçası. Biraz kalitesiz düşüncesi var kafamda Toyota için.

Aslında birkaç gün önce Honda Civic Hatchback 1.5 Sport+ baktım 182 beygir olan. fiyatı da çok uygun bütçeme göre. Honda Civic hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ?

Toyota pek hoşuma gitmiyor açıkçası. Biraz kalitesiz düşüncesi var kafamda toyota için.

Aslında birkaç gün önce honda civic hatchback 1.5 sport+ baktım 182 beygir olan. Fiyatı da çok uygun bütçeme göre. Honda civic hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

Aslında hatchback RS (civic) iç hacmi ile leonun iç hacmi arasında pek fark yok sizin yerinizde olsam 1.6 tdi leon xcellence paket alırdım. Ama ecu egzoz filtre gibi şeyler yapacaksanız civic RSden daha iyi verim alırsınız.

Toyota pek hoşuma gitmiyor açıkçası. Biraz kalitesiz düşüncesi var kafamda Toyota için.

Aslında birkaç gün önce Honda Civic Hatchback 1.5 Sport+ baktım 182 beygir olan. fiyatı da çok uygun bütçeme göre. Honda Civic hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ?
Oncelikle kullandim, otomatigi cidden cok kotu. Vites gecisleri cok hantal. Benzinli dusurseniz soyledigim araclarin 1.5 act yeni nesil motorlari on numara. Ama sorun etmem diyorsaniz 1.6 dizeli olabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı