200-1000 TL Klavye Tavsiyesi

bakaykutçum

Decapat
Klavye tavsiyelerinizi bekliyorum ama şöyle bir problem var, bendeki klavye yaklaşık 10 senelik Microsoft klavyesi. Daha da giderdi kola döküldü tuşlar yapıştı :) Yani 10 senedir ben bilmiyorum klavye nereden nereye geldi yok kırmızı, mavi, mekanik Corsair K68.

Bütçe ne kadar ayrılmalı onu da bilmiyorum, eğer derseniz çok aşırı fark var 1000 TL de gözden çıkarabilirim. Çok fark yoksa da 200-300'e bir şey alırım. Tabii ki 1000 liralıkla 200 liralık arasında fark olur da profesyonel oyuncu olmadığım için beni etkiler mi o fark onu kastettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair K98 Platinum veya ASUS ROG Claymore veya ASUS ROG FLARE veya Steelseries M750 veya Razer Blackwidow Chrome V2.

Klavye tavsiyelerinizi bekliyorum ama şöyle bir problem var, bendeki klavye yaklaşık 10 senelik Microsoft klavyesi. Daha da giderdi kola döküldü tuşlar yapıştı :) Yani 10 senedir ben bilmiyorum klavye nereden nereye geldi yok kırmızı, mavi, mekanik Corsair K68.

Bütçe ne kadar ayrılmalı onu da bilmiyorum, eğer derseniz çok aşırı fark var 1000 TL de gözden çıkarabilirim. Çok fark yoksa da 200-300'e bir şey alırım. Tabii ki 1000 liralıkla 200 liralık arasında fark olur da profesyonel oyuncu olmadığım için beni etkiler mi o fark onu kastettim.
Yapıştır gelsin bir, Hyperx Alloy FPS (y)

Bilek desteği yok. Bilek destekli bir klavye daha iyi olur. Sonra arkadaşın karpal tünel, hatta kubital tünel sendromu rahatsızlığını yaşamasını istemeyiz. Ergonomik bir klavye şart.
Dediğiniz rahatsızlıklar üzerinde uzun araştırmalar hatta sunum yapmış birisi olarak söyleyebilirim ki, bu durumun büyük kısmı kolunuzu koyduğunuz masa vb. yerle de alakalı. Oturma şekliniz yüksekliğiniz klavyenizden sonra masa da kolunuzu koymak için kalan alan da yine aynı öneme sahiptir. Sonuç olarak F/P açısından değerlendirdim ve kendim de memnun olduğum için onu önerdim bilmediğim ütopik marka, fiyat bir şey de yazılabilirdi ama ben hakkımı bildiğim ve memnun olduğum yerden kullandım :kıkırda:

Dediğiniz rahatsızlıklar üzerinde uzun araştırmalar hatta sunum yapmış birisi olarak söyleyebilirim ki, bu durumun büyük kısmı kolunuzu koyduğunuz masa vb. yerle de alakalı. Oturma şekliniz yüksekliğiniz klavyenizden sonra masa da kolunuzu koymak için kalan alan da yine aynı öneme sahiptir. Sonuç olarak F/P açısından değerlendirdim ve kendim de memnun olduğum için onu önerdim bilmediğim ütopik marka, fiyat bir şey de yazılabilirdi ama ben hakkımı bildiğim ve memnun olduğum yerden kullandım :kıkırda:

Dostum, dirsek ve kolun yanı sıra serçe ve yüzük parmağının zorlanması da ulnar sinirleri uyarıyor. O yüzden ergonomik bir klavye şart. Allow FPS kötü demiyorum ama bütçe genişken bilek destekli, daha ergonomik bir klavye iyi olur.

Ekleme: Sırasıyla, bütçene göre bu klavyeleri tercih edebilirsin @bakaykutçum

Cherry Mx Board 6.0 Red Switch Klavye Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Corsair K70 RGB Rapidfire Mekanik Gaming Klavye - Türkçe CH-9101014-TR | Adeks Store

Corsair K70 RGB MK.2 Mekanik Oyuncu Klavyesi Cherry MX Red Switch (CH-9109010) | Corsair | Mekanik Oyuncu Klavyeleri Corsair K70 RGB MK.2 Mekanik Oyuncu Klavyesi Cherry MX Red Switch Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Son düzenleme:

eğer mekanik hisli istersen
rampage mıthrıl
eğer blue switch istersen
1-gamepower calypso
2-gamepower mirana
3-gamepower warlock
eğer red switch istersen
james donkey 610
eğer membran klavye istersen
asus rog sagaris gk100

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı