200-220 TL Ekran Kartı Ve İşlemci Önerisi

UzmanArda

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı ve işlemci istiyorum. İşlemcimin soketi eski fakat ne olursa artık bütcem 200, 220TL arası.

Sistem Özelliklerim :
İşlemci : AMD Athlon 64 3500+ Soketi Socket AM2 (940)
Ram : 2560MB
PCI Express x16 slotu var.
Anakart : MS-7253 1.00
Ses Kartı : realtek high definition audio

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sisteme ekran kartı ya da işlemci takabilirsiniz farklı fakat hiçbir işinize yaramaz. O kadar eskimiş ki anakart, Google'ye yazınca hiçbir şey çıkmıyor :). Bence paranızı çöpe atmayın.

Bu sisteme ekran kartı ya da işlemci takabilirsiniz farklı fakat hiçbir işinize yaramaz. O kadar eskimiş ki anakart, Google'ye yazınca hiçbir şey çıkmıyor :). Bence paranızı çöpe atmayın.
Evet sistem eski bir sistem.Ama almak istiyorum zaten sistem idare edilcek gibi değil oyun oynamayı seven birisiyim bu ekran kartıyla hiçbir oyunu açmıyor idarelik bir sistem olsun diye istiyorum.
Cezam var diye bu hesaptan cevapladım.

Evet sistem eski bir sistem.Ama almak istiyorum zaten sistem idare edilcek gibi değil oyun oynamayı seven birisiyim bu ekran kartıyla hiçbir oyunu açmıyor idarelik bir sistem olsun diye istiyorum.
Cezam var diye bu hesaptan cevapladım.

Ekran kartı alsanız da aynı performansı alamayacaksınız. İşlemci ve ekran kartı alsanız bile bu sefer RAM yetmeyecektir.

Ekran kartı alsanız da aynı performansı alamayacaksınız. İşlemci ve ekran kartı alsanız bile bu sefer RAM yetmeyecektir.
Oynayacağım oyunlara 2,5gb ram çok rahat yetiyor.İlerde ramde alabilirim.Arkadaşımda aynı oyunu oynuyor onun sistem özellikleri 1GB Ram 2ghz işlemci 512mb ekran kartı var 70-80 fps çok rahat oynuyor.

CPUPentium IV (or equivalent)1.4 ghzPentium IV (or equivalent) 2.2 ghz
Memory1GB (1024 MB)2GB+ (2048 MB+)
[TBODY] [/TBODY]
Oynamak istediğim oyunun sistem gereksinimleri bunlar
VideoGeForce FX 5700 or Radeon 7600 w/512mb memoryGeForce FX 6800 or Radeon 9550 w/1GB memory
[TBODY] [/TBODY]
Dediğim gibi arkadaşımda Nvdıa 7500 LE var 70 - 80 fps çok rahat alıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı