200-250 liraya stereo kulaklık önerisi

Abi sormayı unuttum bu kulaklığın en yüksek seste açınca cızırtı falan oluyor mu? Bir de ses kasma testi falan yaptın mı?

20VS1 bile atsam seste en ufak bir cızırtı olmuyor ayrıca 4-5 kişi geldiği zaman yerlerini tek tek ayırt edebiliyorum, sesi hakkında kafanızda soru işareti kalmasın.

20VS1 bile atsam seste en ufak bir cızırtı olmuyor ayrıca 4-5 kişi geldiği zaman yerlerini tek tek ayırt edebiliyorum, sesi hakkında kafanızda soru işareti kalmasın.

Çok iyi o halde teşekkürler aklımda bir şüphe kalmadı kesinlikle alıyorum o zaman Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'te umarım bandit trickimi kolaylaştırır 7.1 Virtual da sesler resmen birbirine giriyor ses kasılmıyor.

Hayırlı olsun şimdiden, şahane kulaklık.

Şimdi sipariş ettim 2 veya 3 gün sonra yazarım yeniden.

Kargom dağıtıma çıktı saat 9'dan beri bekliyorum umarım sağ salim gelir.

Şimdi geldi ve denedim bi sorum var oda bu kulaklığın verdiği sesler sanki böyle farklı ve garip sende de böyle mi ha onun dışında ayak seslerini rahat duyup tespit edebiliyorum

Son düzenleme:
Şimdi sipariş ettim 2 veya 3 gün sonra yazarım yeniden.

Şimdi geldi ve denedim bir sorum var oda bu kulaklığın verdiği sesler sanki böyle farklı ve garip sende de böyle mi ha onun dışında ayak seslerini rahat duyup tespit edebiliyorum.

Bende gariplik yok hocam da gariplik derken nasıl?

Bilemedim ya neyse zamanla alışırım sanırım kulaklığın kalitesinden kaynaklı.

Ses kasma testi yaptım manyak adam duyuyorum efsane sanırım ses verme tarzı farklı kulaklığın sadece mükemmel cidden.

Bir şey daha fark ettim Discord'tan böyle yüksek sesli ve hafif basslı seslerde böyle kum sesi gibi bir şey oluyor normal mi?

Son düzenleme:
Bilemedim ya neyse zamanla alışırım sanırım kulaklığın kalitesinden kaynaklı.

Ses kasma testi yaptım manyak adam duyuyorum efsane sanırım ses verme tarzı farklı kulaklığın sadece mükemmel cidden.

Bir şey daha fark ettim Discord'tan böyle yüksek sesli ve hafif basslı seslerde böyle kum sesi gibi bir şey oluyor normal mi?

O karşıdan gelen bir sorundur.

Yeni konular

Geri
Yukarı