200 - 250 TL Aralığında F/P Güç Kaynağı (80+) Önerisi

Pcbosnjak

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar...
Dün Vatan'dan Asus Expedition GTX 1050TI 4GB' ekran kartı almış bulunmaktayım, fakat sistemimin eski olmasından ve özellikle güç kaynağımın hiçbir vasfının bulunmamasından dolayı, yeni güç kaynağı alma gerekliliğini hissettim.
Her ne kadar 80 plus olması, 12V'lik kanaldan çıkacak olan güç değerleri gibi faktörler önem arz etsede, bütçemin 200-250 TL arasında olması biraz sıkıntı yaratıyor.

Bu ekran kartına emanet edebileceğim, dediğim fiyat aralığında, kaliteli ve markasına güvenebileceğim bir PSU arıyorum.
Not: Aklımda High Power ile FPS markalarının 500W'lık güç kaynakları var. Özellikle seçmem gereken marka veya modeli öneriniz varsa çok yardımcı olursunuz :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Marka kaliteli midir? Internette ve bu forumda bir kaç yorum olarak iyi olmadığı söyleniyordu.. Fason firma olduğu ve ürün kalitesinin iyi olmadığı belirtilmişti .. Durduk yere soğumuştum üründen, acaba doğru mu ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı