cemrehan.k

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kendime yeni bir oyun odaklı kasa toplamaktayım 400-450-500W 80plus uygun fiyatlı bir power suply (güç kaynağı) tavsiyesi arıyorum. Maksimum bütçem 150 TL -200 TL gibi düşünebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Highpower markasını 500w 80+ sahip bir güç kaynağı var onu öneririm. Sinerji, teknobiyotik gibi yerlerden alabilirsin. :)

Highpower markasını 500w 80+ sahip bir güç kaynağı var onu öneririm. Sinerji, teknobiyotik gibi yerlerden alabilirsin. :)
Hocam o güç kaynağının ekran kartı çıkışı 6 pin hadi onun için ekran kartı kutularından çevirici çıkıyor ama işlemci pinide 4 pin, 6 pin işlemci girişli anakart alırsa ona çevirici alması icap eder. Bende o güç kaynağını alıcaktım o sebeplerden vazgeçmiştim.
Şuna bir bak;
THERMALTAKE LITEPOWER 550W GÜÇ KAYNAĞI

FSP Hydro G 750 80+ Gold peki bu PSU hakkındaki düşünceleriniz neler ? Ben sistemi ileriye dönük düşündüğüm için yarın bir ekran kartı değiştirirsem yada daha güçlü bir ekran kartı alırsam diye biraz daha gücü yüksek tutayım diyorum.

FSP Hydro G 750 80+ Gold peki bu PSU hakkındaki düşünceleriniz neler ? Ben sistemi ileriye dönük düşündüğüm için yarın bir ekran kartı değiştirirsem yada daha güçlü bir ekran kartı alırsam diye biraz daha gücü yüksek tutayım diyorum.

Kaliteli bir PSU. Ama o miktar bile fazla bence. 600-650 watt bir PSU yeterli olur. Bütçenizi aşıyor bir de.

Biraz araştırma yapınca malesef bütçemi 600tl ye çıkarma kararı almak durumunda kaldım. bulunduğum bölgede elektrik kesintileri olabiliyor ve sırf ucuza psu alıp 200 300tl kar edicem diye komple sisteme zarar vermemek daha doğru bir karar gibi geldi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı