200-250 TL arası Klavye önerisi

Bütçe
200-250 ₺
Membrane;
Yarı-mekanik;
Mekanik;

TKL, Outemu Blue switch, Türkçe Q, tam mekanik;

Membran alternatif;

Çok teşekkür ediyorum ilginiz ve tavsiyeleriniz için.. Fakat çok fazla öneri yaptınız :D Çok arada kalıyor insan böyle. Siz olsanız hangi klavyeyi tercih ederdiniz 2 dakikacık empati kurup bu sorumu da cevaplarsanız çok memnun olurum..

League of Legends
Red Dead Redemption 2
Apex Legends
COD: Warzone
PES 2021

Şuan'da 480 GB kapasiteli SSD'imin içinde bulunan oyunlar bunlar. Her tür oyun oynuyorum neredeyse. Bunu;''ne tür oyunlar oynuyorsun?'' diye bir soru sorarsınız diye belirtiyorum. Şuan'da kullandığım klavye 1-2 sene evvel 20-30 TL'ye aldığım bir klavye. Ghost Klavye olmadığı için fazla sayıda tuşa basamıyorum. Futbol oyunu oynarken özellikle bu çok sıkıntı oluyor tak etti artık kafama, yeni uygun fiyatlı bir şey bulursam alayım dedim.

İkiniz de aynı klavye üzerinde tercihinizi yaptınız. Tavsiyenize uyup K568'e yöneliyorum o zaman. Çok teşekkür ediyorum ilginize ve tavsiyelerinize tekrardan..

Bu klavye var fakat nasıl bilmiyorum.
Havit markasının ürünü. @Samotne Ciasteczka
Benim hali hazırda kullandığım ucuz klavyem de Havit marka. Ghost özelliğinin olmaması dışında bir şikayetim yok klavye hakkında. Uzun zamandır kullanıyorum herhangi bir işlevsizlik sorunu vs. yaşamadım. Bu klavyelerin yazılı özellikleri olmuyor mu hangisinin daha iyi olduğunu anlayabilmemiz için :D

Geri
Yukarı