200-250 TL arası kulaklık önerisi

Bütçe
200-250

lsaml

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar, arkadaşım için bu fiyat aralığında laptopta oyun amacıyla kablolu kulaklık bakıyorum, evet çok düşük bir tutar ama öğrenci kendisi, mümkünatı var mı diye araştırıyorum. Duruma göre A101'in Piranha markalı 239 TL'lik kulaklığını almayı düşünüyor. Öneri çıkar mı acaba?

Son düzenleme:
Bence o fiyata kulaklık alıp paranı çöp edeceğine biraz daha biriktir Sony MDR tarzı dayanıklı bir kulaklık al. Benimkisi 4.5 yıldır sorunsuz çalışıyor.

İyi akşamlar, arkadaşım için bu fiyat aralığında kulaklık bakıyorum, evet çok düşük bir tutar ama öğrenci kendisi, mümkünatı var mı diye araştırıyorum. Duruma göre A101'in Piranha markalı 239 TL'lik kulaklığını almayı düşünüyor. Öneri çıkar mı acaba?

Bluethotlu mu ve PC'mi telefon mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kablolumu kablosuzmu keşke biraz daha detay verebilseydin eğer kabloluysa attığımı alabilirsin (n11de kuponla 296 tl ye düşüyor)

Hocam bu fiyata kablosuz imkansız olur diye ondan bahsetmemişim bile ama ekledim bi bakayım teşekkürler.

Bluethotlu mu ve PC'mi telefon mu?
Laptop'ta oyun için, kusura bakmayın eklememişim o detayı.

İyi akşamlar, arkadaşım için bu fiyat aralığında laptopta oyun amacıyla kablolu kulaklık bakıyorum, evet çok düşük bir tutar ama öğrenci kendisi, mümkünatı var mı diye araştırıyorum. Duruma göre A101'in Piranha markalı 239 TL'lik kulaklığını almayı düşünüyor. Öneri çıkar mı acaba?
Sharkoon RUSH ER3.

Geri
Yukarı