200-250 TL arası laptop soğutucu önerisi

Bevkay

Hectopat
Yer
Mozambik
Daha fazla  

Aklımda 2 model var, laptop modelim Acer Predator Helios 300 ph 515-53.

İlk attığımın yorumları çok olumlu, fakat inceleme tarzı bir videosu olmaması beni korkuttu. Zalman'dan bahsetmeye gerek yok kaliteli ürün fakat 2 USB port istiyor, çıkan kablosunun bir ucunu Laptop'a diğer ucunu USB Hub'a bağlarsam çalışır mı yoksa DC adaptör mü almalıyım? Bu arada Laptop'un altında yeterince delik var, fakat ortada değil daha çok delikler üst tarafa doğru.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence soğutucu alacağınıza bu fiyata sağlam bir termal macun alın çünkü hiç bir faydası olmuyor neredeyse söyleyeyim yani..İlla da alacağım derseniz 100 liraya termal macun alın geri kalan paraya bir soğutucu bakın

Soğutucu önerilerim bunlar Macun önerim arctic mx4 çakmaları olabiliyor dikkatli olun 5-10 lira fazla vermemek için riske atmayın

Soğutucu önerilerim bunlar Macun önerim arctic mx4 çakmaları olabiliyor dikkatli olun 5-10 lira fazla vermemek için riske atmayın
Macun almayı düşünmüyorum. Attığın TX'in malzeme kalitesi kötü diye biliyorum, onun harici diğerleri ilgimi çekmedi.

Deepcool zalman ve Addisondan şaşmayın derim eğer 250 tl bütçeniz varsa illa alacağım diyorsanız şunlar o fiyata alınabilecek en iyileri ama dediğim gibi büyük beklentilerde olmayın 3-5-7 derece arası soğutur değişir yani
Aralarında Deepcool ve Zalman daha iyi onu da eklemiş olayım ikisinden birini alın tercih sizin

Deepcool zalman ve Addisondan şaşmayın derim eğer 250 tl bütçeniz varsa illa alacağım diyorsanız şunlar o fiyata alınabilecek en iyileri ama dediğim gibi büyük beklentilerde olmayın 3-5-7 derece arası soğutur değişir yani
Aralarında Deepcool ve Zalman daha iyi onu da eklemiş olayım ikisinden birini alın tercih sizin
Attığın Deepcool hoşuma gitti, zalman ise bana göre biraz fazla yüksek geldi. Benim ilk attığım soğutucu hakkında ne düşünüyorsun?
https://www.hepsiburada.com/pullsar-laptop-sogutucu-pm-HB000017EXGZ

Zalman NS2000 de var aklımda, fakat çift USB istiyor. USB Hub alacak bütçem de yok, fakat indirimde olduğu içinde kaçırmak istemiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı