200-250 TL Arası Mekanik Klavye Tavsiyesi

emrecerci

Decapat
Daha fazla  
Trust gxt 890 Cada
Adata xpg infarex K20
Bu iki marka arasında gidip gelmekteyim. Adata xpg k20 şu an piyasadaki en uygun fiyata satılıyor ama hakkında pek fazla kullanıcı yorumu ve inceleme bulunmuyor. Trust markasına da pek güvenemiyorum incelemelerde space tusunun cıkarttıgı yay sesi hiç hosuma gitmedi. Sizin önerebileceginiz baska markalar var mı veya Adata xpg infarex k20 hali hazırda indirim varken alınır mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
ss m400 güzel ve kaliteli bir klavye fakat benim pek hosuma gitmiyor Sharkoon skiller sgk 3 ve VPRO V700 bu iki klavye 270 tl gibi bir fiyata alınabılıyor su an sharkoon tavsiye edenler oldu fakat vpro hakkında pek bir bilgiye ulasamadım sitenin altındaki yorumlar hariç

Cooler Master yarı mekanik Gamepower markasının Warlock modelini öneriyorum. 250-270 TL civarı fiyatı var.
Gamepower Warlock fiyatı 180 tl civarlarında satılırken fp ürünü diye tercıh ediliyordu simdi cogu yerde stok kalmamıs ve fiyatı bir nebze artmıs o ürüne verebileceğim fiyat max 190 tl

Stoklarda olmaması talepten dolayıdır, fazla talep fiyatı hep yükseltir. Peki neden bu kadar talep var bunu düşünürsek alan memnun kalıyor cevabı gelir aklımıza. 1000 TL üzeri fiyatlı klavyede kullandım inan bu kaliteye göre güzel fiyat almalısınız.

Trust gxt 890 cada kullanıyorum
Artı yanları
-Full RGB
-Uygulaması var
-Tuş Hissiyatı ve Sesi Gayet güzel önceden çok daha üst düzey bir klavye kullanmadıysan fazlasıyla tatmin edecektir
-Switch markaları hakkında fazla bilgim olmamakla birlikte sorduğum ve araştırdıklarım Outemi Red Switchin iyi bir Switch olduğu söylendi

Kötü yönleri
  • Sarma kablo yok
  • nerden baksan 250 tl 80 tllik mousemda altın kapla usb girişi vardı
-Ürünü kullanırken kulağını yaklaştırdığında ufak bir tel sesi geliyor rahatsız etmez ancak söylemekte fayda var (bana gelen ürün de öyle olabilir)

10 üzerinden 7 veriyorum f/p ürünü

Trust gxt 890 cada kullanıyorum
Artı yanları
-Full RGB
-Uygulaması var
-Tuş Hissiyatı ve Sesi Gayet güzel önceden çok daha üst düzey bir klavye kullanmadıysan fazlasıyla tatmin edecektir
-Switch markaları hakkında fazla bilgim olmamakla birlikte sorduğum ve araştırdıklarım Outemi Red Switchin iyi bir Switch olduğu söylendi

Kötü yönleri
  • Sarma kablo yok
  • nerden baksan 250 tl 80 tllik mousemda altın kapla usb girişi vardı
-Ürünü kullanırken kulağını yaklaştırdığında ufak bir tel sesi geliyor rahatsız etmez ancak söylemekte fayda var (bana gelen ürün de öyle olabilir)

10 üzerinden 7 veriyorum f/p ürünü
Daha önce mekanik klavye kullanmadım ilk defa alıcam ve bir klavyeye cok ucuk rakamlar vermek istemiyorum arkadasım laptopunda trust marka kulaklık kullanıyordu 1 ay önce kulaklıgı cıkarırken metal jack ı bilgisayarın içinde kaldı ve cıkaramadı servise götürdü ve servistede anakart değişimi istediler 1000 dolar gibi bir fiyata su an jack girişi kullanmıyor logitech usb girişli kulaklık aldı ucuz etin yahnisi yavan olur misali 1 ay sonra tusları veya ısıklandırmasında bir sorun yasarım diye korkuyorum

İlk kez mekanik klavye alacaksan red switch seçmen yararına olur SGK3 tavsiye edebilirim, bende alacağım en azından çin markaları gibi uyumluluk sorunu olmaz ve kalih switch kullanıyor her tuşada ayrı renk atayabilirsin eksi yönü ise bilek desteği yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı