200-250 TL arası oyuncu kulaklığı önerisi

Hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    15
7.1 bana ne katar biliyor musunuz? Ben tam olarak bilmiyorum. Söylerseniz sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de ses kartı olayı kafamı karıştırıyor.
7.1 teknolojisi seslerin tam olarak nereden geldiğini anlamamızı ve daha düşük sesleri duymamızı sağlıyor. Fakat günümüzde standart stereo kulaklıklar da kullandıkları teknolojilerle 7.1 ses deneyimine yakın bir ses deneyimi sunuyor. Ses kartına gelecek olursak kısacası kulaklığı yönetmemizi ve kulaklığın daha iyi bir ses deneyimi sunması için tasarlanmış bir araçtır.

Son düzenleyen: Moderatör:
7.1 teknolojisi seslerin tam olarak nereden geldiğini anlamamızı ve daha düşük sesleri duymamızı sağlıyor. Fakat günümüzde standart stereo kulaklıklar da kullandıkları teknolojilerle 7.1 ses deneyimine yakın bir ses deneyimi sunuyor. Ses kartına gelecek olursak kısacası kulaklığı yönetmemizi ve kulaklığın daha iyi bir ses deneyimi sunması için tasarlanmış bir araçtır.
Ben şu an Arctis 3’e karar verdim. Fakat bu doğru mudur bilmiyorum.
SteelSeries Arctis 3 7.1 Ses Kartlı Oyuncu Kulaklığı - Beyaz Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı