200-250 TL Kulak Üstü Kulaklık Önerisi

Ekinztrk

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, ben telefonumdan müzik dinlemek için kulaküstü bir kulaklık arıyorum. Ses kalitesi benim için çok önemli. Genel olarak metal müzik dinliyorum. Dış sesleri mümkün olduğunca azaltması iyi olur. Önerilerinizle birlikte Bluetooth mu yoksa kablolu mu almalıyım? Nedenini belirterek yazarsanız sevinirim. Öğrenci olduğum için fiyatı fazla tutamadım. Lütfen 200-250 TL arasında kulaklıklar önerin :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Dışarıda kullanacağınızı düşünürsek kablosuz bir kulaklık almanız daha iyi olur. Sony MDR serisinden kablolu bir kulak üstü kullanmıştım daha önce ancak kablo gerçekten fazlalık.

Sennheiser önerecektim ancak bu fiyatlarda kablosuz kulaklığı olduğunu sanmıyorum. Sony MDR serisi düşünülebilir.

Dışarıda kullanacağınızı düşünürsek kablosuz bir kulaklık almanız daha iyi olur. Sony MDR serisinden kablolu bir kulak üstü kullanmıştım daha önce ancak kablo gerçekten fazlalık.

Sennheiser önerecektim ancak bu fiyatlarda kablosuz kulaklığı olduğunu sanmıyorum. Sony MDR serisi düşünülebilir.
Sennheiser Hd205 düşünmüştüm aslında ama kablolu olduğu için pek yanaşmadım. Biraz daha baktım, en makûlu sennheiser rs 120. 460 tl gibi bir fiyatı var ama belki biraz daha biriktirip alabilirim. Teşekkürler önerin için :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı