200-250 TL mouse önerisi

Ahmet023

Decapat
Arkadaşlar selam. Ben küçük ele sahibim ve sağ elimle oynuyorum. 200-250 TL arasinda oyuncu faresi ariyorum. İtopya'da indirimde birkac mouse gordum fakat aralarinda duzgun karar veremedim. Herhangi farkli siteden de verebilirsiniz ornek. DPI sayisi o kadar onemli degil, kalite farkini yasatabilecek bir F/P mouse onerirseniz sevinirim. Mumkunse uzun gidebilecek bir mouse olsun.

28 TL artırabilirsen iyi olur.
Arkadaşlar selam. Ben küçük ele sahibim ve sağ elimle oynuyorum. 200-250 TL arasinda oyuncu faresi ariyorum. İtopya'da indirimde birkac mouse gordum fakat aralarinda duzgun karar veremedim. Herhangi farkli siteden de verebilirsiniz ornek. DPI sayisi o kadar onemli degil, kalite farkini yasatabilecek bir F/P mouse onerirseniz sevinirim. Mumkunse uzun gidebilecek bir mouse olsun.
Üstte ki arkadaşın attığı mouse gerçekten fiyatına göre iyi bence sana başka önerim corsair harpoon ve g203 olabilir ama bence razer viper mini'yi alırsan daha iyi olur eğer yakınınızda ki bir BİM'de rival 3 varsa rival 3'te alabilirsiniz.

DİPNOT: Ben olsam razer viper mini ve steelseries rival 3 arasında kalırdım fakat büyük ihtimal rival 3'ün BİM'de ki stokları bittiği için bu bütçede bulamayacaksınız bu yüzden razer viper mini alıp rahatiniza bakın derim.

Üstte ki arkadaşın attığı mouse gerçekten fiyatına göre iyi bence sana başka önerim Corsair Harpoon ve G203 olabilir ama bence Razer Viper Mini'yi alırsan daha iyi olur eğer yakınınızda ki bir BİM'de Rival 3 varsa Rival 3'te alabilirsiniz.

DİPNOT: Ben olsam Razer Viper mini ve SteelSeries Rival 3 arasında kalırdım fakat büyük ihtimal Rival 3'ün BİM'de ki stokları bittiği için bu bütçede bulamayacaksınız bu yüzden Razer Viper mini alıp rahatiniza bakın derim.

Rival 3 pek önermem, Viper Mini'nin Skatez'leri olsun, ergonomisi olsun ve sensörü olsun daha üstün. Bu fiyata kaçırılmamalı.
Rival 3'te LOD sorunu olabiliyor.

Geri
Yukarı