200-250 TL mouse önerisi

Bütçe
200-250
Dostum hem güzellik hem ergonomi olsun Rampage ve Gamepower daha iyi değil mi sence de? Attığım modeller 200 TL ayrıca.

Eğer attıklarınızdan birini alırsanız 2 ay sonra forumda Rampage Mouse'um çalışmıyor diye konu görmemiz çok muhtemel olur. Hiçbir konuda Rival 3 veya Viper Mini'den önde olamaz. Viper Mini alın geçin. Dediğim gibi bu bütçede net bir şekilde en iyi mouse. Viper'ya da Rival'in sensörünün attıklarınızınkinden tam 3 kat daha iyi olduğunun da bilgisini vereyim.

Eğer attıklarınızdan birini alırsanız 2 ay sonra forumda Rampage Mouse'um çalışmıyor diye konu görmemiz çok muhtemel olur. Hiçbir konuda Rival 3 veya Viper Mini'den önde olamaz. Viper Mini alın geçin. Dediğim gibi bu bütçede net bir şekilde en iyi mouse. Viper'ya da Rival'in sensörünün attıklarınızınkinden tam 3 kat daha iyi olduğunun da bilgisini vereyim.
Altta arkadaş önermiş razer almayı uygun gördüm sizcede uygunmudur ? Razer esential

Hatta Gamepower Rampage falan o kadar kötü ki Reviews and Ratings sitesinde Viper Mini'ya da Rival 3 ile karşılaştırması bile yok. Karşılaştırılamayacak kadar gerideler.
Razer esential uygun mıdur dostum viper mini küçük gibi

dostum yardımcı olur musun g102 mi razer essential mi Çünkü g102 dpi olarak fazla ama razerin tutuşu mükemmel ben bir LoL oyuncusyum acaba çok farkeder mi ?

Son düzenleme:
Razer esential uygun mıdur dostum Viper Mini küçük gibi

Dostum yardımcı olur musun G102 mi Razer essential mi Çünkü G102 DPI olarak fazla ama Razer'in tutuşu mükemmel ben bir LoL oyuncusyum acaba çok fark eder mi?

Yani Razer kullanmadım ama G102'yi LoL'de rahatça kullanabiliyorum ama Razer'da guzel bir marka tek. Tavsiye G102 alırken Lightsync alın, Prodigy değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer esential uygun mıdur dostum Viper Mini küçük gibi.

Elinin boyutu nedir? 19.5 cm el ile Viper Mini kullanıyorum hafif küçük ama 2-3 günde alıştım. Şu an sorunsuz kullanıyorum. DeathAdder essential çok eski bir mouse.
Viper minin sensörü daha iyi skatezleri daha iyi swithcleri daha iyi kablosu daha iyi. Essential'ın DPI tuşu bile yok. Bu şartlarda essential almak hi. Mantıklı değil.

@Mst Ylmz Deathadder Essential pek önermiyorum eski bir fare olduğu için. Elinizin ise 10cm boyunda olduğunu yazmışsınız ki biraz fazla küçük, ne kadar doğru ölçtünüz bilemedim. Ayrıca boyuttan çok tutuş şekli ile alakalı farenin rahat olup olmayacağı.
Viper Mini kullanıyorum, hoş bir fare. Rival 3 veya Deathadder v2 Mini de bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı