200-250 TL Mouse Önerisi

JasonX

Hectopat
Daha fazla  
200-250 TL bütceyle bir mouse almayı düşünüyorum. Çok fazla FPS oynamıyorum, oynuyorsam da profesyonel değil.
Daha çok RPG tarzı oyunlar tercih ediyorum. Önerileriniz varsa sevinirim. Ayrıca bu fiyat aralığında bir de klavye düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
SS Rival 300, G403, G402 modellerine bakabilirsin. Klavye olarak da 300 TL olursa bütçe Masterkeys Pro L olabilir. 250 TL bütçede ise mekanik olarak Zalman K500 var. Mekanik hisli olarak ise Masterkeys Lite öneririm.
Öncelikle tavsiyeleriniz için teşekkürler. Mouse olarak G402 düşünüyordum ancak 2.el olarak Rival 700 modelini 250 tl civarı bulabileceğini söyledi arkadaşım.
Klavyede ise açıkçası RGB olması hoşuma gider.

RGB model var. Ama mekanik değil. Uygun mudur? Rival 700 büyük bir fare. Eline oturur mu? Hiç denedin mi? Biraz uyguna buldun diye denemeden alma hemen.
O klavyeyi düşünüyorum ancak hiç denemedim. Deneyen yada kullanan varsa "mekanik hissini" yorumlarını paylaşırlarsa sevinirim.
Mouse'u deneme fırsatım oldu, hatta tutuşu hoşuma da gitti.

@JasonX Fare alırken denemeden alma söyleyeyim. Eline oturmazsa ne kadar F/P olursa olsun bir şeye yaramaz doğru düzgün. Zaten bilindik fareler bunlar. MediaMarkt gibi bilindik teknoloji marketlerinde bir dene.
Denedim ancak bir teknoloji mağazasında bir daha bakmakta fayda var dediğiniz gibi.

O zaman alabilirsin Rival 700. O klavye çok popüler ve o bütçede en iyi klavyelerden. İncelemesi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CM Masterkeys ProL güzel klavyedir. İncelemesi yapıldı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

O zaman alabilirsin Rival 700. O klavye çok popüler ve o bütçede en iyi klavyelerden. İncelemesi:
Yazılımı yok değil mi bu klavyenin hocam?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı