200-250 TL mouse önerisi

emres01

Hectopat
Belirttiğim fiyatta mouse arıyorum. Logitech G300S gördüm ama biraz sanki küçük geldi gözüme. Biraz daha uzun, ele oturan bir mouse istiyorum. Tavsiyeleriniz için teşekkürler şimdiden.

Hocam belirttiğiniz RM-91 modelini bulamadım. Tuf nasıl? Benim cihazım TUF FX505 uyumlu olur..

TUF M3 yani ben ilk kez böyle bir nasıl desem, giriş seviye ama özellikleri yazılımı falan olan bir mouse kullanıyorum. Yani elime %100 uygun değil tutuş şeklime ancak fena değil yani. Aynı fiyata RM-91'i alırdım :) Hediye geldi napalım.

Verdiğiniz fiyat aralığının çok altında ama bu mausu yeni aldım. Ergonomisi ve kullanışlı olması ve mausun yazılımı beni gerçekten çok tatmin etti. Paylaşayım dedim.

Verdiğiniz fiyat aralığının çok altında ama bu mausu yeni aldım. Ergonomisi ve kullanışlı olması ve mausun yazılımı beni gerçekten çok tatmin etti. Paylaşayım dedim.
Hocam beğendim görüntüsünü. Bu tarz bi iey istiyorum zaten ele oturur gibi geldi.

Hocam beğendim görüntüsünü. Bu tarz bi iey istiyorum zaten ele oturur gibi geldi.
Benim elime gayet oturuyor, boşta parmağım kalmıyor. Tavsiye ederim. Yazılımı üzerinden mausun üzerindeki 8 tuşa atama yapabiliyorsunuz ve ayrıca makro falanda var. En tatlı özelliği ise mausun renkleri yazılımı üzerinden ayarlanabiliyor :D

Şu an SteelSeries Rival 110 kullanmaktayım çok rahat ve RGB renkleri çok rahat vermekte öneririm.
Rampage SMX R13'de öneririm almadan önce denemiştim elime rahat oturmuştu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı