200-250 TL Oyuncu Mouse Önerisi

fozada

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba değerli Technopat üyeleri. Logitech G102 kullanıcısıyım. Haftalardır araştırmama rağmen mousetaki arızayı çözemedim ve değiştirmeye karar verdim. (USB bağlantısı sürekli kopup geliyor.) Herhangi bir deforme görünmüyor.

Benim bir özel durumum var, önerilerinizi bu doğrultuda yapmanızı rica edeceğim. Sağ elimde sinir kesisi olduğu için duyu (his) yok ve fonksiyon kaybı var. Mouse tutuş şeklim "Palm Grip" şeklinde fakat duyu ve fonksiyon kaybı olduğu için mouseu bir yerden bir yere hareket ettirirken baş parmağım ve işaret parmağımla destek alarak mouseu hafif sola yatırarak hareket ettirebiliyorum. Dolayısıyla tercihen hafif ( çünkü mouseu kavrayarak kaldırmam benim için çok zor ) ve nispeten küçük bir mouse almam gerekiyor. Elim de zaten ortalama bir insan elinden küçük.

Umarım kendimi ifade edebilmişimdir, yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. :)

Steelseries Rival 110 ile mukayese ettiğimizde nasıl bir sonuç çıkar Serkan? Bir de optik sensörlerin de kalitesi varmış, bir marka en iyisini kullanıyormuş diye duymuştrum. Hangisiydi bilmiyorum ama, aydınlatırsan sevinirim.
Burda Razer markasının Abyssus modelinde kullanmış olduğu optik sensör hakkında pek pek bi bilgi bulamadım ondan dolay size pek yardımcı olamayabilirim fakat Razer kaliteli bir marka.Steelseries almanızı şu nedenle önermem çünkü SteelSeries mouslarda baş parmak koyduğumuz kısım bir süre sonra eriyor.Tahminime göre sensör arasında çok fazla bir fark yoktur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı