200-250TL CPU fan önerisi

attack1994

Decapat
Daha fazla  
Stream yapmak istediğimden dolayı düzgün bir fan almak istiyorum. Stream sırasında işlemci ısınıyor ve bilgisayar kapanıyor böyle de bir problemim var o sebeple alacağım. Bana sıkıntı çıkarmayacak soğutma konusunda düzgün bir şey önerirseniz sevinirim bütçe 250TL Max(üstüne çıkamam). İnternetten bir fan buldum ancak olur mu onu da bilemedim o yüzden onu da sormak istedim buyurun bu da linki: CPU Fan
Kasa ile uyumlu ve minimum 4 ısıl borulu.
sistem özellikleri

Son düzenleme:
Attığınız linkteki soğutucu iyi değil. Kesinlikle önermiyorum.
iyi değil derken başka bir arkadaş 1 model üstünü önermiş ama? Ne gibi bir sıkıntısı var acaba?
Belki RAM'lere temas edebilir, öndeki fanı yukarı kaydırarak sorunu çözersiniz.
yukarı kaldırmak derken kasanın başka bir yerinemi monte etmeyi kast ediyorsunuz?

iyi değil derken başka bir arkadaş 1 model üstünü önermiş ama? Ne gibi bir sıkıntısı var acaba?
Markasını ilk kez duyuyorum. Benim attığım linkteki ürün Dark firmasına ait. Ben sizin yerinizde olsaydım ve 250 Türk Liram olsaydı kesinlikle attığım linkteki kule tipi işlemci soğutucusunu alırdım. Tabii ki arkadaşların attıklarını da alabilirsiniz.

Markasını ilk kez duyuyorum. Benim attığım linkteki ürün Dark firmasına ait. Ben sizin yerinizde olsaydım ve 250 Türk Liram olsaydı kesinlikle attığım linkteki kule tipi işlemci soğutucusunu alırdım. Tabii ki arkadaşların attıklarını da alabilirsiniz.
Dark çok mu kaliteli? Dark da aman aman kaliteli bir marka değil. RAM'lerle sorun yaşatmazsa en iyi seçenek benim ettığım.

Geri
Yukarı