200-250TL fare önerisi

Farede ben ağır Logitech'ciyim. Marka meraklısı biri de hiç olmamışımdır fakat farede başkasını tanımam. O fiyatlar arasında da önerebileceğim modeli g300s olabilir.

Zaman zaman sorun çıkaran bir modeldir g300s. Ama Logitech öyle bir markadır ki, ilk sorun çıkarmasıyla, sıfır mouse'u gözü kapalı yollarlar.

Benim, markanın garantisine de, g300s'in kullanım kolaylığına da güvenim sonsuz olduğu için bu markayı önermekten başka bir şey gelmiyor aklıma ve gelemez de.

Farede ben ağır Logitech'ciyim. Marka meraklısı biri de hiç olmamışımdır fakat farede başkasını tanımam. O fiyatlar arasında da önerebileceğim modeli g300s olabilir.

Zaman zaman sorun çıkaran bir modeldir g300s. Ama Logitech öyle bir markadır ki, ilk sorun çıkarmasıyla, sıfır mouse'u gözü kapalı yollarlar.

Benim, markanın garantisine de, g300s'in kullanım kolaylığına da güvenim sonsuz olduğu için bu markayı önermekten başka bir şey gelmiyor aklıma ve gelemez de.
G300S dediğiniz fare 11 yaşında ve berbat özelliklere sahip.

G300s rezil bir model.
200-250 TL arası adamakıllı mouse önerebilir misiniz?
Viper Mini öneririm.

Harbi, kaç yıldır var o fare :)

11 yıldır olduğu söyleniyor. Ben g502 hero modelini kullanıyorum. Bundan önce de söz konusu g300s'i kullanıyordum. Ama bence bir tık hakkı yeniyor. Son derece ergonomik bir model çünkü. Yan taraflarındaki tuş takımının tamamı işlevsel. Makrosu sorunsuz çalışıyor. Ben CS:GO ve Metin2 oyuncusuyum; her ikisinde de çok iyi performanslar almıştım. Kablosu temassızlık yapmaya başladığı için de yeni modele geçtim.

Bununla beraber Razer bana kullanışlı gelmemişti. Elbette bunlar hep kişinin mouse ile neler yapacağı, oyun mu oynayacağı, nasıl oyunlar oynayacağı vb. sorularını da etraflıca düşünüp karar verilmesi gereken şeyler.

İnadına g300s'ciyim, şimdi onlar düşünsün 🤣

2022 yılında G300s almak demek parayı çöpe atmak demektir. 200-250 TL bütçede alınacak en iyi iki model Viper Mini ve DeathAdder V2 Mini.

Yeni konular

Geri
Yukarı