200-250TL fare önerisi

Violenarr

Centipat
Kendi farem gerçekten berbat aldığımdan 1 yıl geçtikten sonra sol tuşu bazen basmamaya başladı 200-250TL'ye Rampage, Preo vb. markalar hariç Logitech, Corsair, SteelSeries gibi markalardan 200-250TL civarında iyi ve sağlam bir mouse önerir misiniz ve şekil olarak Razer DeathAdder gibi mouseler olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Logitech G102 almanızı tercih ederim. Bütçenizin hem altında hemde çok rahat linkini bırakıyorum. İncelemenizi tavsiye ederim.

Arkadaşlar bütçeniz dahilinde en iyi F/P ürünlerini önermişler. Bende aynılarını yazıcaktım. Rival 3 ve G102 üzmez. Rival 3 bir tık daha büyüktür.

G300S nasıl peki bir aralar almak istiyordum da almamıştım şekli de hoşuma gidiyor sol tıkı fazla kullanıyorum 3 mouse eskittim 3'ünde de sol tık bozulmuştu :D.

Kendi farem gerçekten berbat aldığımdan 1 yıl geçtikten sonra sol tuşu bazen basmamaya başladı 200-250TL'ye Rampage, Preo vb. markalar hariç Logitech, Corsair, SteelSeries gibi markalardan 200-250TL civarında iyi ve sağlam bir mouse önerir misiniz ve şekil olarak Razer DeathAdder gibi mouseler olursa sevinirim.
Eğer elin küçükse rival 3 gerçekten güzel bir fare.

Rival 3 çok ilgimi çekti teşekkürler önerenlere ama şuan aklım G300S'te 70tl farkı kolay ödeyebilceğimi düşünmüyorum aralarında dağlar kadar fark var mı G300S ve Rival 3'ün

G300S nasıl peki bir aralar almak istiyordum da almamıştım şekli de hoşuma gidiyor sol tıkı fazla kullanıyorum 3 mouse eskittim 3'ünde de sol tık bozulmuştu :D.
Ben de düşünüyordum G300S fakat yorumlara ve foruma yazdığımda mouse tuşları 1 yıl dayanmıyormuş. Ben Rival 110 öneririm baya güzel. Amazonda 240 TL şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı