200-270 TL Kulaklık Önerisi

Engin Güven

Hectopat
Daha fazla  
Hepinize merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi kulaklık almak istiyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum. En fazla 270'e Kadar çıkabilirim. Aklımda olan kulaklıklar HyperX Cloud Core, HyperX Cloud Stinger, Cooler Master MasterPulse ve kulaklıktan beklentilerim dayanıklı ve rahat olması. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe artırıp MSİ DS502 öneririm eğer bütçe artıramazsanız Hyperx Cloud Stinger öneririm.
Maalesef bütçem bu kadar HyperX Cloud Core stoklarda bulamadım.İki kulaklık arasında kaldım.Sizce HyperX Cloud Stinger yoksa Cooler Master MasterPulse tercih etmeleyim? Hangisi daha rahat,dayanıklı ve uzun ömürlüdür yada ses bakımından daha iyidir? Bu 2 kulaklığın yanına önerebileceğiniz alteratifler varmı? Dipnot:Kendime ait mikrofonum var.Kulaklığın mikrofonunu pek aktif kullanmayacağım ama ne olur ne olmaz kulaklığın mikrofonu çöp olmasını istemiyorum.Önerilerinizi bekliyorum.

MasterPulse Bass FX, HyperX Cloud Core öneririm.
HyperX Cloud Core stoklarda bulunmamakta.Sizce HyperX Cloud Stinger,Cooler Master MasterPulse bu ikisinden hangisini tercih etmeliyim.Bu arada geç cevap veriyorum.Kusura bakmayın yazım kurallarına alışamadığım için sürekli ceza alıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı