200-270 TL Kulaklık Önerisi

Yalnız alacağımız ürün ''Yeniden sertifikalandırılmış.'' Eğer araştırdığım gibiyse 400 TL lik Hyperx Cloud 2 kutusuyla aynı değil içerik olarak. Bunu göz önünde bulundurmanızda fayda var. Yoksa bu kadar ucuz olmazdı.

Evet tekrardan herkese merhaba arkadaşlar. Şu anda Amazon.de'den sipariş ettiğim Hyperx Cloud 2 elime ulaşmış bulunmakta. Maalesef fotoğraf ve detaylı inceleme yapamayacağım. Kısa bir ilk izlenimlerimi sizlerle paylaşayım istedim. İçerik olarak normal Hyperx Cloud 2 den biraz farklı yeniden sertifikalandırılmış olduğu için 267 TL gibi bir fiyata aldım. Ne gibi farklar var ona değineyim öncelikle.
1.Fark normal bildiğiniz karton kutuda geliyor.
2.Fark taşıma çantası bulunmuyor kutuda.
3.Fark uçak için olan aparat bulunmuyor kutuda.
4.Fark kadife kulaklık yastıkları bulunmuyor kutuda.
Bu farklar için benim düşüncem şu yönde. Ben pek önemsemedim keza hiç birine ihtiyacım yok. Alırkende biliyordum ürünün böyle olduğunu bence aldığıma değdi. Şimdi kulaklıktan biraz bahsedeyim.
Kulaklık rahatlık açısından baya iyi kafaya tam oturuyor. Ses yönündende gayet güzel hatta %30 larda kullanıyorum ses düzeyini. Mikrofonda gayet güzel kullanışlı. 7.1'e ne diyeceğimi bilmiyorum. Oyunlarda daha denemedim.Müziklerde 7.1 açtığımda tizleri daha öne çıkarıyor birde şarkıyı söyleyen kişinin sesini daha öne çıkarıyor yani daha temiz duyuluyor. Daha önce zaten hiç 7.1 kulaklık kullanmadığım için güzel veya kötü normal yada anormal diyemeyeceğim maalesef. Son düşüncem beğendim. Gayet güzel benim için. Tabi daha ilk günü şöyle 1,2 ay geçsin ne durumda olur bakmak lazım. Buraya ilerleyen zamanlarda deneyimlerimi yazabilirim belki. Evet konu tamı tamına 862 görüntülenme ve 45 mesaj (bununla birlikte 46 mesaj oldu.) almıştır. Tavsiye veren yorum yapan hatta konuyu gözlemleyip takip eden bütün arkadaşlara teşekkür ederim. Elinize kolunuza ve gözünüze sağlık. Daha iyileri sizin olur inşallah. Her hangi bir sorunuz varsa yanıtlamaya çalışacağım. Sağlıcakla kalın iyi günler.
@Sylveon @ferhatgec @ayylmao @IVAR @Alike07 @mhrkydln
Teşekkürler açıklaman için bu arada hayırlı olsun memnun kaldıysan sıkıntı yok :)

Teşekkür ederim.
Ürün güzel fakat mikrofonu çalışmıyor kablosunda temassızlık var amazon live chat'e yazdım yeni ürün siparişi oluşturdular yarın kargoya verilicek gelince bana iade kodu vericekler şuanki mikrofonu sorunlu olanı göndericem. Sonuç memnunum
Anladım en kısa zamanda çözülür heralde. Bende herhangi bir sorun çıkmadı.

Teşekkürler açıklaman için bu arada hayırlı olsun memnun kaldıysan sıkıntı yok :)
Saolasın gayet memnunum. (y)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı