200 - 300 Lira Arası Oyuncu Koltuğu Tavsiyesi

Daha fazla  
Selamlar Technopat ailesi,
Forumda birkaç konu içinde bilgisayar koltuğu tavsiyesi isteyen arkadaşları gördüm ve tek başlık altında kendi araştırmalarımı yazmak istedim. Bir öneri mahiyetindedir.

Öncelikle piyasada en çok satışının olduğunu öğrendiğim 3 bilgisayar sandalyesi hakkında kısa kısa fikirlerimi yazayım.

1. Dxracer gaming koltuk çeşitleri
Arkadaşlar bu bilgisayar koltuğu ABD'de üretilmekte ve ülkemize ithal mal olarak gelmektedir. Firma yarış arabasına benzeyen oyuncu koltukları ile ön plana çıkmış ve son yıllarda adından bu konuda en çok söz ettiren firmadır. Buraya kadar güzel ama ülkemizde 1000 Lira üzeri fiyat bandı ile , bütçesi sonsuz olmayan kişilere uzak kalmaktadır.

2. Adore Max Office Oyuncu koltukları
Sıradaki popüler markamız üretimini Türkiye'de gerçekleştiren Adore Mobilya'dır. Ürünler yerli olması hasebiyle Dxracer oyuncu koltuklarına göre daha uygun fiyatlarla alınabilmektedir. Gelir düzeyi iyi ve bir oyuncu sandalyesi için fazla bir bütçe ayırmak istemeyen arkadaşların tercih edebileceği ürün çeşitlerine sahiptir.

3.Türksit Bilgisayar koltuğu çeşitleri
Son olarak isminden de anlaşılacağı gibi piyasada tercih edilen bir diğer markayı biraz anlatayım. Fiyat bandı olarak diğer 2 firmadan ayrılması ile farklı bir kesime hitap etmeyi başarmıştır. Yani bize! Fiyatları hem Adore oyuncu koltukları hem Dxracer bilgisayar sandalyeleri seviyesinden daha aşağıdadır ve ben iyi görünen bir sandalyeye sahip olayım diyen arkadaşlar için fazla bütçe ayırmadan alınabilecek seviyelerdedir.

Özet: Arkadaşlar bu konu size yeterli olacaktır. Fiyatları yazmadım. Arama motorlarına yazdığınızda direk 1 dakika da karşılaştırabilirsiniz. Fazla bütçe ayırmadan, internette izlediğiniz Youtube yayıncıları koltuklarına benzer koltukları Türksit markası ürünleri ile elde edebilirsiniz. Bütçeniz yüksek ise sırasıyla Adore ve daha da yukarı çıkarsanız Dxracer oyuncu koltuklarından alabilirsiniz.

Kendi aldığım koltuk:
Türksit İnka olarak geçen bilgisayar koltuğunu satın aldım. Sıfırdan bir bilgisayar köşesi oluşturuyordum ve sandalye için çok bir bütçem yoktu. Bu yüzden daha uyguna yine pahalı bir sandalye görünümüne sahip olmam gerektiğini düşündüm ve araştırdığımda Türksit markası ile karşılaştım. Reklam yapmıyorum ve sponsorum da değiller, Sadece aldığım üründen memnuniyetimi paylaşmak ve sizlere de tavsiye etmek istedim. Dilerseniz ürün geldiğinde amatör bir video çekmiştim. Araştıranlar görsün diye yayınladım, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı