200-300 saat oynanacak oyun tavsiyesi

13.PNG

Fiyatı 10TL strateji oyunlarını seviyorsanız oynayın ama oyunda biraz bug var o yüzden conquers modunu yüklersen daha iyi yüklemesi basit indirince aoh2.jar dosyasını calıştırınca giriyor hem milli mod :D

Öncelikle hikaye oyunları bir RDR2 veya a.c Odyssey değilse sizi 50'den fazla saat oyalamaz onu söyleyeyim. Önerilerime gelirsek:
-Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (tek bile sarıyor ben saatlerce tek oynadım)
-RDR2 ve A.c Odyssey.
-Stardew Valley.
-Pay to Win ama para yatırmadan da gelişebilirsin üstelik bedava Counter-Strike nexon Studio.
-Dark Souls 3
-Don't Starve olabilir.
-Dying Light aslıdna bu oyun öyle 200-300 saat oyalamaz ama açık dünyasında takılırsan 50 saat öldürürsün üstelik fiyatı da uygun.
-Fallout 76.
-Hunt Showdown.
-Left 4 Dead 2 (800. saatim hâlâ devam :D )
-Hunt Showdown olabilir 200 saat rahat oyalar arkadaşın varsa tabii yoksa alma önermem. Crytek oyunu ve çok güzel bir oyun.
-Resident Evil 4 ve 5 şimdi bu oyunlar öyle 200 saat oyalamaz ama oyun başı 30 saat oynarsın adım gibi eminim türe ilgin varsa bu 2 oyunu 1-2 kez daha fazladan oynarsın.
-Rust (fiyatı pahalı 60 TL'ye veya 100 TL civarına düşerse alınır)
-Sea of Thieves (arkadaşın yoksa pişman olursun)
-Terraria
-Valheim
-Unturned
-Witcher 3
İyi eğlenceler...

Football Manager olabilir.
Onunda fiyatı çok yüksek ya.
İçlerinde en iyisi victoria serisi bence. Victoria 3 çıksa artık oynasak.

Eki Görüntüle 1209375

Fiyatı 10TL strateji oyunlarını seviyorsanız oynayın ama oyunda biraz bug var o yüzden conquers modunu yüklersen daha iyi yüklemesi basit indirince aoh2.jar dosyasını calıştırınca giriyor hem milli mod :D
Şu sıralar strateji oyunu oynamaktan şiştim diyebilirim. :D

Öncelikle hikaye oyunları bir RDR2 veya a.c Odyssey değilse sizi 50'den fazla saat oyalamaz onu söyleyeyim. Önerilerime gelirsek:
-Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (tek bile sarıyor ben saatlerce tek oynadım)
-RDR2 ve A.c Odyssey.
-Stardew Valley.
-Pay to Win ama para yatırmadan da gelişebilirsin üstelik bedava Counter-Strike nexon Studio.
-Dark Souls 3
-Don't Starve olabilir.
-Dying Light aslıdna bu oyun öyle 200-300 saat oyalamaz ama açık dünyasında takılırsan 50 saat öldürürsün üstelik fiyatı da uygun.
-Fallout 76.
-Hunt Showdown.
-Left 4 Dead 2 (800. saatim hâlâ devam :D )
-Hunt Showdown olabilir 200 saat rahat oyalar arkadaşın varsa tabii yoksa alma önermem. Crytek oyunu ve çok güzel bir oyun.
-Resident Evil 4 ve 5 şimdi bu oyunlar öyle 200 saat oyalamaz ama oyun başı 30 saat oynarsın adım gibi eminim türe ilgin varsa bu 2 oyunu 1-2 kez daha fazladan oynarsın.
-Rust (fiyatı pahalı 60 TL'ye veya 100 TL civarına düşerse alınır)
-Sea of Thieves (arkadaşın yoksa pişman olursun)
-Terraria
-Valheim
-Unturned
-Witcher 3
İyi eğlenceler...
R6 fazla bilek isteyen bir oyun, açıkçası beni aşıyor.
RDR2 ve AC Ody. sistemim kaldırmıyor maalesef.
Rust oynamayı fazlasıyla istediğim bir oyun ancak sistemi oldukça fazla istiyor.
Sea of Thieves tek başıma 110 saat kadar dayandım.
L4D2 arada oynuyorum.
Diğerlerine bir bakacağım teşekkürler.

R6 fazla bilek isteyen bir oyun, açıkçası beni aşıyor.
RDR2 ve AC ody. Sistemim kaldırmıyor maalesef.
Rust oynamayı fazlasıyla istediğim bir oyun ancak sistemi oldukça fazla istiyor.
Sea of Thieves tek başıma 110 saat kadar dayandım.
L4D2 arada oynuyorum.
Diğerlerine bir bakacağım teşekkürler.

Rust RDR2'den bile fazla sistem istiyor RX580'li sistemimde bile arada bir donmalar oluyor bende, pardon sistem gereksinimlerini unutup kütüphanede ne varsa önermişim :D.

Geri
Yukarı